Router nie tylko do zastosowań domowych.

Autor: Dział Prasowy, 20 sierpnia 2011 10:58:09

RT-N16  to wielofunkcyjny, gigabitowy, bezprzewodowy router N z serwerem pamięci masowej, drukarek i mediów, który gwarantuje wystarczającą przepustowość i moc przetwarzania do jednoczesnej obsługi transferu plików, pobierania strumieniowego wideo, gier oraz rozmów VoIP.

Szybka i łatwa konfiguracja dostępna dzięki ASUS EZ UI, intuicyjnemu interfejsowi, który umożliwia płynną instalację bez potrzeby korzystania z instrukcji obsługi. Warto dodać, że interfejs obsługi dostępny jest w wielu językach, w tym także w języku polskim. Dr.Stuff natomiast podpowiada użytkownikom, co należy zrobić, by router działał poprawnie. Co więcej użytkownicy w prosty sposób mogą stworzyć bezpieczną sieć bezprzewodową. Wystarczy jedynie włączyć przycisk WPS, by siec była chroniona. Unikalny agent pobierania jest funkcją dostępną w bezprzewodowych urządzeniach ASUS, cechuje się kilkoma innowacjami upraszczającymi proces pobierania. RT-N16 pozwala stworzyć bezprzewodowe centrum danych. Wystarczy podłączyć do jego portu USB zewnętrzny dysk twardy, a agent pobierania działa niezależnie od komputera użytkownika. Pobieranie plików przy użyciu protokołów HTTP, FTP, BT (BitTorrent) z Internetu może się odbywać automatycznie dzięki funkcji BT non-stop. Pliki mogą być pobierane nawet, kiedy komputer użytkownika jest wyłączony. Router RT-N16 jest w stanie jednocześnie obsłużyć do 300.000 sesji pobierania z sieci P2P z najwyższą prędkością, pozwalając większej ilości użytkowników na połączenie z Internetem, przy zachowaniu niczym niezachwianej stabilności połączenia sieciowego.

RT-N16 obsługuje częstotliwość 2,4 GHz i został wyposażony w cztery gigabitowe porty LAN umieszczone na tylnym panelu. RT-N16 gwarantuje stabilny sygnał  zarówno na małej jak i dużej odległości. Na wyposażeniu znalazły się też trzy wymienne anteny oraz dwa złącza USB do podpięcia akcesoriów.

Pomimo długiej obecności na rynku, nie przestaje budzić zainteresowania wśród mediów oraz użytkowników. Potwierdzają to wielokrotne uznania w postaci nagród za jakość oferowanych funkcji oraz jakość usług.

 

Cena: 389 zł

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0