Logitech prezentuje: bezprzewodowa klawiatura i touchpad w jednym

Autor: Dział Prasowy, 16 sierpnia 2011 22:12:31

Logitech wprowadza na rynek Wireless Touch Keyboard K400, bezprzewodową klawiaturę z touchpadem, która zapewni użytkownikom pełną kontrolę nad komputerem lub laptopem podłączonym do telewizora. Zasięg klawiatury to 10 metrów, dzięki czemu będziesz mógł sterować urządzeniami wygodnie siedząc na kanapie.  

 

Logitech Wireless Touch Keyboard K400 została zaprojektowana z myślą o użytkownikach, którzy podłączają swój laptop do telewizora, aby móc w pełni cieszyć się ulubionymi treściami multimedialnymi na dużym ekranie. Wbudowany w klawiaturę 3,5-calowy touchpad z technologią multi-touch ułatwia nawigowanie i eliminuje potrzebę użycia dodatkowej myszki. 

 

– Z Logitech Wireless Touch Keyboard K400 użytkownicy mogą podłączyć swój laptop do telewizora i przy pomocy gładkiego touchpada podkręcić głośność oglądając klipy na YouTubie, zapauzować pokaz zdjęć z wakacji czy skomentować na swoim profilu na Twitterze właśnie obejrzany film –  mówi Thibauld Nolf, EPM Keyboards and Combos at Logitech. – Cokolwiek robisz, serfujesz po sieci czy mailujesz z przyjaciółmi,  nawigowanie i wprowadzanie tekstu będzie jeszcze łatwiejsze – dodaje.

Podobne produkty wymagają skomplikowanej instalacji dodatkowego oprogramowania i konfiguracji, natomiast przygotowanie Logitech Wireless Touch Keyboard K400 do użycia jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć mały odbiornik Logitech Unifyng, który może obsługiwać jednocześnie nawet sześć urządzeń,  do portu USB i urządzenie jest gotowe do pracy. Dzięki optymalizacji zużycia energii K400 może przepracować na jednej baterii nawet rok.  Niskoprofilowane klawisze sprawiają, że na klawiaturze pisze się wygodnie i niemal bezgłośnie. Użycie białej, pogrubionej czcionki, sprawia, że symbole są wyraźne i czytelne nawet przy złym oświetleniu. Logitech Wireless Touch Keyboard K400 to połączenie kompaktowych rozmiarów z wygodą użycia.

 

Cena i dostępność

Klawiatura Logitech Wireless Touch Keyboard K400 będzie dostępna na europejskim rynku w sierpniu br. W sugerowanej cenie detalicznej 159,99 PLN. Więcej informacji na temat urządzania na stronie internetowej firmy www.logitech.pl

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign