Pendrive’y Mach Xtreme z certyfikatem firmy ASUS

Autor: Dział Prasowy, 12 sierpnia 2011 19:36:14

Pamięci flash firmy Mach Xtreme przynależące do serii GX i FX zostały wyróżnione certyfikatem firmy ASUS. Oznacza to, że po podłączeniu do notebooka lub płyty głównej marki ASUS, wyposażonych w USB 3.0, urządzenie będzie w stanie w pełni wykorzystać potencjał, jaki niesie ze sobą najnowszy standard.

 

Firma ASUS chcąc wypromować swoje konstrukcje wyposażone w złącza USB 3.0, zdecydowała się na opracowywanie produktów we współpracy z producentami akcesoriów i pamięci przenośnych. Powstałe w ten sposób urządzenia zostają wyróżnione certyfikatem zgodności z konstrukcjami ASUS. Do grona polecanych produktów dołączyły m.in. pendrive’y Mach Xtreme z serii FX oraz GX.

 

Pamięci z serii GX oraz FX wyróżniają się na tle konkurencji obsługą USB 3.0, a także wykonanymi z aluminium obudowami. Pierwszy z modeli dostępny jest w wersjach 8, 16, 32 i 64 GB. W przypadku drugiej rodziny nie znajdziemy wersji 8 GB; dostępna jest natomiast wersja 128 GB. Pełna oferta pendrive’ów Mach Xtreme dostępna jest u wyłącznego dystrybutora – firmy eXtremeMem – oraz u partnerów handlowych.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign