Mobilny router marki AirLive -Traveler 3G - 11n

Autor: Dział Prasowy, 08 sierpnia 2011 20:49:34

Coraz więcej ludzi decyduje się na korzystanie z telefonii trzeciej generacji, ponieważ umożliwia dostęp do sieci w dowolnym miejscu i czasie, lecz modem 3G musi być podłączony do laptopa, tak więc niemożliwe jest dzielenie pasma z kimkolwiek. AirLive proponuje przyjazny produkt, AirLive Traveler 3G.

 

Traveler 3G - jest to przenośny router 3G, super cienki, bardzo lekki i wyposażony w baterię litowo-jonową wielokrotnego użytku; dzięki niewielkim rozmiarom można z łatwością nosić go przy sobie i udostępniać klientom pasmo internetowe poprzez kabel lub połączenie bezprzewodowe 802.11b/g/n.

 

Ładowalna bateria

Dzięki wbudowanej baterii, użytkownik może przez dwie godziny bez przeszkód surfować po sieci w dowolnym miejscu, o ile ma dostęp do sygnału 3G. Gdy bateria się rozładuje, wystarczy podłączyć ją do zasilacza w celu jej podładowania.

 

Przełączalny port WAN/LAN

Pojedynczy interfejs Ethernet może pełnić rolę portu WAN lub LAN. Kiedy przełączasz na sieć LAN, komunikacja 3G staje się podstawowym połączeniem WAN, jeśli natomiast przełączysz na WAN, port Ethernet przejmie funkcje głównego interfejsu WAN, zaś 3G będzie wspierać port WAN.

 

Łatwa instalacja i konfiguracja

Traveler 3G jest wyposażony w sterowniki wielu popularnych modemów, więc użytkownik musi jedynie podłączyć modem 3G do Travelera bez konieczności instalacji sterowników.
Jeśli karta SIM użytkownika jest chroniona hasłem, istnieje możliwość wpisania hasła na stronie konfiguracji Travelera 3G. Traveler 3G obsługuje protokoły EVDO, UMTS i HSDPA przy połączeniach z kluczami sprzętowymi 3G oraz 3.5G

 

Failover WAN

Kiedy pracujesz w domu lub biurze używając połączenia xDSL, funkcja WAN failover AirLive Traveler 3G umożliwia otwarcie dodatkowego połączenia WAN, aby zapewnić użytkownikowi nieprzerwany dostęp do Internetu.

 

Uwagi:

CAR-100DC to zasilacz samochodowy wyposażony w wejście Jack. Jest to indywidualny dodatek do Air3G. Dzięki jego instalacji, możesz bez problemu udostępnić połączenie z siecią pasażerom samochodu, autobusu, lub innego środka transportu bez jakichkolwiek ograniczeń co do zasilania.

 

Podstawowe funkcje:

Podziel się swoim bezprzewodowym Internetem 3G

Podłączaj się wszędzie tam gdzie dostępna jest telefonia 3G

Akumulator umożliwia korzystanie gdziekolwiek i kiedykolwiek

Najmniejszy na świecie przenośny router 3G


Dodatkowe informacje:

Gwarancja: 2 lata
Sugerowana cena detaliczna: N.POWER ok. 250 PLN brutto

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign