Cooler Master prezentuje aluminiową podstawkę NotePal U Stand

Autor: Dział Prasowy, 03 sierpnia 2011 23:36:22

Cooler Master ma przyjemność zaprezentować NotePal U Stand, idealną podstawkę przeznaczoną dla laptopów o przekątnej ekranu do 17”, która znakomicie sprawdzi się w domu i biurze. To, co zwraca uwagę w przypadku NotePal U Stand, to powierzchnia podstawki wykonana ze szczotkowanego aluminium oraz oryginalny design. Niewątpliwą zaletą takiej konstrukcji są również doskonałe właściwości rozpraszana ciepła.

Ponadto podstawka Cooler Master oferuje szerokie możliwości regulacji – pięć fabrycznych ustawień dostosowanych jest odpowiednio do czytania czy pisania. Dzięki temu, w trakcie korzystania z NotePal U Stand, znacznie zmniejszamy prawdopodobieństwo pojawienia się bólów szyi czy nadgarstków.
 

Stylowa, aluminiowa obudowa

Obudowa NotePal U Stand wykonana jest z aluminium dzięki czemu podstawka, pod względem designu, idealnie dopasowuje się do większości najpopularniejszych modeli laptopów. Dodatkowo zastosowanie wysokiej klasy materiałów gwarantuje również dużą odporność na wszelkiego rodzaju zarysowania i uszkodzenia, co pozwoli nam korzystać z NotePal U Stand przez wiele lat.

 

Ergonomia i wszechstronność

Oprócz eleganckiego wyglądu U Stand oferuje bezkonkurencyjną funkcjonalność oraz szerokie możliwości dostosowania wysokości podstawki do indywidualnych preferencji użytkownika. Pięć fabrycznych ustawień zapewnia najwyższą ergonomię podczas pracy a dwa ciche, 100 mm wiatraki, których położenie możemy regulować, znacznie zwiększy efektywność odprowadzania ciepła z naszego laptopa. Do dyspozycji osób korzystających z podstawki Cooler Master jest także trzyportowy hub USB oraz funkcjonalny system ułożenia i chowania kabli.

 

Więcej informacji o produktach Cooler Master można znaleźć na stronie: www.coolermaster.com

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign