Przejmij kontrolę z Logitech Harmony 200

Autor: Dział Prasowy, 03 sierpnia 2011 23:33:37

Zgubiony lub zepsuty pilot? A może po prostu chcesz w końcu mieć jedno łatwe w obsłudze urządzenie, które będzie współpracować z najważniejszymi sprzętami w domu? Logitech prezentuje rozwiązanie idealne: nowy pilot uniwersalny Harmony 200.

 

Czego potrzebujemy, aby włączyć wybrany kanał w telewizji? Pilota do telewizora, pilota do dekodera, pilota do systemu audio... Taką ścieżkę musi przejść wielu z nas, aby obejrzeć swój ulubiony program – mówi Krzysztof Machnicki, PR i marketing manager Logitech Poland. – Chcemy, aby nasi użytkownicy odzyskali kontrolę nad rozrywką we własnym domu. Nowy pilot uniwersalny Logitech Harmony 200 na pewno pomoże na nowo odnaleźć się w świecie domowych multimediów. Dzięki intuicyjnej instalacji on-line oraz możliwości obsługi nawet do trzech urządzeń natychmiast zapomnimy o problemach, jakich dotychczas przysparzały nam stare piloty – dodaje.

 

Instalacja online Harmony 200 jest bardzo prosta. Wystarczy stworzyć własne konto, wybrać z listy urządzenia, którymi będziemy chcieli sterować i podłączyć pilot do komputera – Logitech zrobi resztę za nas. Harmony 200 obsługuje ponad 250 000 produktów 5000 marek.

 

Kiedy już Harmony 200 zostanie skonfigurowany, możemy swobodnie cieszyć się domową rozrywką. Funkcja „Oglądaj telewizję” pozwala za pomocą jednego przycisku włączyć trzy urządzenia: telewizor, dekoder i system audio. Ponadto duże przyciski zapewniają wygodę obsługi pilota.

 

Logitech Harmony 200 to najnowszy model z linii pilotów uniwersalnych Harmony, w której skład wchodzą m.in.: Logitech Harmony 300 pozwalający sterować nawet pięcioma urządzeniami, wyposażony w kolorowy ekran i możliwość ładownia baterii Harmony 700 oraz najważniejszy produkt z tej rodziny Logitech Harmony One. Niezależnie od tego czy twój salon jest naszpikowany elektronicznymi gadżetami czy masz jedynie telewizor i odtwarzacz DVD, w portfolio pilotów uniwersalnych Logitech Harmony znajdziesz urządzenie, które będzie odpowiadało Twoim potrzebom.

Cena i dostępność
Logitech Harmony 200 będzie dostępny na polskim rynku od połowy sierpnia w sugerowanej cenie detalicznej 79,99 PLN. Więcej informacji dotyczących całej linii pilotów Harmony znajduje się na stornie internetowej www.logitech.com/harmony.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign