W dwóch polskich e-sklepach ruszyła sprzedaż Galaxy S Plus

Autor: Dział Prasowy, 29 lipca 2011 15:08:29

Dwa sklepy internetowe – Komputronik.pl oraz Karen.pl – jako pierwsze udostępniły polskim miłośnikom nowych technologii smartfona Galaxy S Plus. Nowy produkt marki Samsung to udoskonalona wersja modelu Galaxy S, który zrobił dużą karierę na całym świecie. Przeznaczony jest – oczywiście poza rozmowami telefonicznymi - do przeglądania zdjęć, nagrywania, edytowania i odtwarzania filmów w formacie HD, surfowania po Internecie oraz czytania ulubionych e-booków. Dodatkowo, Galaxy S Plus zapewnia stały dostęp do serwisów internetowych, takich jak: Google Search, Gmail oraz Google Maps.

W nowym, odświeżonym wydaniu Galaxy S użytkownik otrzymuje smukłego smartfona z procesorem 1.4 Ghz, a więc takim, jaki „napędza” model Galaxy S II mini. Zmiana w stosunku do pierwowzoru dotyczy także baterii, która jest teraz bardziej wydajna (1650 mAh). Smartfon Galaxy S Plus wyświetla obraz na 4-calowym ekranie dotykowym Super AMOLED. Technologia mDNIe, stosowana również w telewizorach LCD i LED sprawia, że obraz jest on wyraźny i czysty. Zintegrowana książka telefoniczna (Social Hub) zapewnia kontakt on-line z serwisami społecznościowymi Facebook i MySpace oraz pocztą internetową.

Funkcja Daily Briefing oferuje dostęp do prognozy pogody, wiadomości oraz notowań giełdowych. Z kolei All Share umożliwia łączność między urządzeniami dzięki technologii DLNA (Digtal Living Network Alliance), zaś Swype pozwala na szybkie i wygodne pisanie podczas podróżowania. Użytkownikowi przyda się ponadto 5-megapikselowy aparat z autofocusem i możliwością wideorozmów. Funkcje fotograficzne to między innymi: stabilizacja obrazu, detekcja uśmiechu, samowyzwalacz i zdjęcie panoramiczne.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign