Miniaturowy Access Piont/Router N.MINI 300Mbps Wireless-N-Mini-AP

Autor: Dział Prasowy, 28 lipca 2011 09:17:05

Ovislink AirLive, jeden z najbardziej zaawansowanych na świecie producentów urządzeń sieciowych i komunikacyjnych, przedstawia wyjątkowe urządzenie N.MINI 300Mbps Wireless-N-Mini-AP. Przykład N.MINI dowodzi ciągłej innowacyjności firmy AirLive w dziedzinie sieci bezprzewodowych. Niewielkich rozmiarów urządzenie, które mieści się w dłoni zapewnia przepustowość 300Mbps oraz pokrycie sygnałem WiFi tak samo jak standardowej wielkości router. Ponadto zużywa 25% energii w porównaniu ze standardowymi routerami i acces pointami. Jest to spaniała technologia, otwierająca zupełnie nowe możliwości dla zastosowań indywidualnych.

Najmniejszy na Świecie Acces Point 300Mbps

Ovislink AirLive N.MINI to najmniejszy na świecie AP/Router o wymiarach 7.5cm / 5.4cm pracujący z prędkością 300Mbps. Pomimo małej wielkości, wyposażony został w układ radiowy 2T2R MIMO 11b/g/n zapewniający tak samo duże pokrycie sygnałem sieci WiFi jak standardowej wielkości AP/Router MIMO. Tak mała wielkość urządzenia pozwala na tworzenie sieci bezprzewodowych bez ingerencji w wystrój wnętrza mieszkania - N.MINI można ukryć wszędzie.

Wiele Funkcji i Zero Konfiguracji

N.MINI może być przełączany pomiędzy trybami pracy AP, AP Client oraz Router przy użyciu przełącznika znajdującego się na spodniej stronie obudowy. Nowoczesnym rozwiązaniem jest również wykorzystanie przycisku WPS do zestawiania urządzeń parami – wystarczy wcisnąć przycisk WPS w jednym urządzeniu , następnie w drugim by zestawić między nimi szyfrowane połączenie bezprzewodowe z prędkością 300Mbps. Takie podejście do konfiguracji jest ideale dla osób bez sieciowej wiedzy technicznej.

Connect Electronic Appliances to Wireless Internet

Zerowa Konfiguracja N.MINI wraz z prędkością 300mbps to idealne rozwiązanie dla ludzi, chcących stworzyć połączenie między konsolą do gier a siecią Internet czy też pomiędzy popularnymi w Polsce odtwarzaczami mediów, które korzystając z zasobów sieci domowej wymagają dużych prędkości przesyłania danych do zapewnienia płynnego obrazu strumieni Video HD.

80% redukcja zużycia energii

N.MINI to urządzenie stworzone w technologii Green AP którego zużycie energii jest mniejsze o 80% w porównaniu z standardowym routerem. Podczas pracy obudowa urządzenia pozostaje chłodna. AP wyposażono również w programowalny kalendarz użycia, włącza on i wyłącza urządzenie w zaprogramowanym przez nas czasie, gdy wiemy że nie będzie używany. Ta funkcja jest przydatna również jako kontrola rodzicielska.

 

Podstawowe funkcje:

  • 300Mbps Wireless-N Miniaturowy-AP
  • Radio w standardzie 2T2R MIMO kompatybilny z 11b/g/n
  • Najmniejszy na świecie Acces Point 300Mbps
  • Przycisk WPS konfigurujący zabezpieczenia sieci WiFi
  • Przełącznik sprzętowy trybów pracy
  • Tryby pracy : AP, Client, Router
  • Umożliwia podłączenie do Internetu Konsoli do Gier, Media playera, Systemu IPTV
  • Łatwa konfiguracja, bez konieczności ustawiania parametrów przez konsolę czy panel WWW


Dodatkowe informacje:

Gwarancja: 2 lata
Sugerowana cena detaliczna:  N.MINI ok. 125 PLN brutto

Źródło:
Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign