Emotion W880

Autor: Dział Prasowy, 25 lipca 2011 21:58:53

Uznany holenderski producent, firma Emotion wprowadziła nowy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który na naszym rynku jest dostępny w dystrybucji KONTEL-TELECOM. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Emotion W880 jest pierwszym z nowej serii zestawów słuchawkowych tej marki. Następne słuchawki będą dostępne w sprzedaży jeszcze w tym roku.


Stale rozwijająca się firma Emotion bierze pod uwagę obecną sytuację gospodarczą, dlatego nowy zestaw słuchawkowy tej marki ma duże szanse zdobycia popularności na rynku europejskim. W ciągu ostatnich ośmiu lat Emotion dał się poznać jako dostawca różnorodnego, niezawodnego sprzętu telekomunikacyjnego, oferując m.in. przewodowe zestawy słuchawkowe. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na rynku na niedrogie zestawy słuchawkowe wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, Emotion koncentruje się w ostatnich dwóch latach na produkcji i rozwoju nowej serii zestawów słuchawkowych.


W880 wyróżnia się zastosowaniem wszystkich najnowszych technologii, jak np. funkcją redukcji szumów, ergonomią i dodatkowymi funkcjonalnościami oraz oferuje wysoką jakość dźwięku. Unikalny port znajdujący się w stacji bazowej słuchawki ładuje dodatkowy akumulator, a funkcja Hotswap sprawia, że ​​bezprzewodowy zestaw słuchawkowy jest zawsze gotowy do użycia, ponieważ akumulator może być wymieniany nawet podczas wykonywanego połączenia.  


Słuchawka ma stylowy design, oferowana jest w kolorze głębokiej czerni z elementami matowanej stali. Zestaw słuchawkowy można nosić na dwa sposoby: z nakładką na ucho lub pałąkiem nagłownym. Podstawowymi zaletami Emotion W880 jest niezwykle prosta obsługa i przystępna cena.


W promocyjnej sprzedaży słuchawki dostępna jest testowa wersja oprogramowania Vidicode Oygo, które umożliwia archiwizację wszystkich rozmów na dysku komputera. Do zestawu W880 można również dokupić analogowy aparat Emotion NRX500EH przeznaczony specjalnie do długiej pracy z telefonem np. w sprzedaży, telemarketingu, czy call center. Telefon Emotion dysponuje elektronicznym modułem umożliwiającym odbieranie i kończenie rozmów na odległość za pośrednictwem bezprzewodowej słuchawki W880.  

Zestaw Emotion W880 sprzedawany jest w Europie poprzez rozwijającą się sieć dystrybutorów telekomunikacyjnych.

 

Więcej informacji www.kontel.pl

 

Cena sprzedaży : 199 euro

 

Cechy Emotion W880

 

• Zintegrowany port ładowania drugiego akumulatora w stacji bazowej słuchawki

• Zestaw dostarczany z dwoma opcjami do noszenia: z pałąkiem i nakładką na ucho

• Czas rozmowy: 8 h

• Daleki zasięg do 400 m

• Wysoka jakość dźwięku

• Regulacja głośności odbioru

• Funkcja wyciszenia mikrofonu - mute (konsultacje)

• Wskaźnik prowadzenia rozmowy (Online)

• Wskaźnik wyjścia z zasięgu

• Słuchawka DECT / GAP

• Zastosowanie VOIP / USB

• Połączenie konferencyjne (do trzech rozmówców)


Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Emotion W880 można wykorzystać do rozmów praktycznie z każdego telefonu stacjonarnego i komputera.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign