Niedrogie wibrujące słuchawki

Autor: Dział Prasowy, 21 lipca 2011 22:49:51

Drgające kierownice i piękne efekty graficzne to nie wszystko, czym branża elektroniczna stara się „dopieścić” miłośników gier. Kolejnym produktem powstałym z myślą o tej grupie odbiorców są słuchawki Hama HomeClass-Vibra HS-400 z funkcją wibracji. Muszle niemieckiego produktu zaczynają drgać przy niskich dźwiękach, na przykład w czasie wystrzałów. W ten sposób gracz może jeszcze bardziej wczuć się w klimat zabawy, a przez to czerpać z niej większą przyjemność. Dodatkowym atutem kompletu są wygodne, dobrze przylegające do uszu obszycia muszli. 

Specjaliści Hama wyposażyli komplet w umieszczony na kablu wzmacniacz basów. Urządzenie to dodatkowo potęguje mocne wrażenia między innymi w grach wojennych i wyścigach samochodowych. Moc basów, jak też głośność dźwięku można swobodnie regulować. Użytkownik może korzystać ponadto z mikrofonu umieszczonego na elastycznym pałąku. Słuchawki HS-400 korzystają ze złącza USB i współpracują z systemem operacyjnym Windows (95/98/2000/ME/XP/7) oraz Mac OS.

Maksymalna moc głośników wynosi 500 mW, impedancja 32 Ohm, zaś zakres częstotliwości to 20 Hz – 20 kHz. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Sugerowana przez Hama Polska cena detaliczna kompletu wynosi 89,90 zł.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0