Szybki i ekologiczny - router TEW-691GR, prędkość aż 450Mbps

Autor: Dział Prasowy, 13 lipca 2011 07:45:00

Owy router powinien znaleźć się w każdym domu czy biurze, gdzie wymagana jest najwyższa przepustowość oraz najwyższa jakość oferowanych usług. TEW-691GR to router, dzięki któremu będziesz w stanie strumieniowo oglądać filmy w jakości HD, przesyłać pliki od nieograniczonej liczby użytkowników oraz rozmawiać przez bramkę VoIP – wszystko w tym samym czasie przy doskonałej jakości sygnału.

Porty Gigabi Ethernet pozwolą na ultraszybką wymianę plików w sieci a zastosowanie technologii GREENnet® pozwala na zredukowanie poboru prądu przez router, przez co jest on bardziej ekologiczny. Antena MIMO z trzema strumieniami przesyłania danych potrafi osiągnąć teoretyczną prędkość aż 450Mbps – do tej pory, poza modelem TEW-692GR jest to najszybszy router na rynku!


Zastosowanie technologii WMM® QoS pozwala na telefonowanie przez VoIP, strumieniowe oglądanie filmów czy granie bez przeszkód – wymienione usługi posiadają wysoki priorytet przy przesyłaniu danych dzięki czemu ogrania to przerwy czy lagi podczas oglądania lub rozmowy. Dodatkowe urządzenia można w łatwy sposób podłączyć do sieci jednym naciśnięciem guzika dzięki zastosowaniu technologii WPS.


Najnowsze rozwiązania kryptograficzne pozwalają na bezpieczne przesyłanie danych wewnątrz sieci, dodatkowo wbudowany firewall chroni Ciebie i Twoją sieć przed atakami z zewnątrz. Diody LED umieszczone w widocznym miejscu na urządzeniu pozwalają precyzyjnie określić jego status bez potrzeby logowania się do urządzenia.

  • Najszybszy router na rynku – prędkość aż 450Mbps
  • Ogromna przepustowość połączeń kablowych dzięki portom Gigabit Ethernet
  • Ściągaj pliki, rozmawiaj online, graj i oglądaj strumieniowo filmy – to wszystko w tym samym czasie bez żadnych przeszkód
  • Łatwe podłączanie urządzeń do sieci dzięki jednemu przyciskowi WPS

Model TEW-691GR

Gwarancja: 2 lata

Sugerowana cena detaliczna:
400zł

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign