Laptop zawsze chłodny dzięki podkładce Logitech

Autor: Dział Prasowy, 27 czerwca 2011 18:34:05

Firma Logitech zaprezentowała dziś nową podkładkę pod laptopa Logitech Cooling Pad N200, która poprawia komfort korzystania z komputerów przenośnych na dowolnej powierzchni. Dzięki specjalnej konstrukcji wentylatora, podkładka skutecznie odprowadza ciepło, a przy tym pozostaje niemal bezgłośna.

 

W Logitech Cooling Pad N200 zastosowano cichy, ustawiony pod kątem wentylator z dużym „grillem”, a wloty powietrza umieszczone z tyłu i na bokach obudowy zapewniają swobodny przepływ powietrza. Użytkownik ma możliwość wyboru dwóch prędkości pracy wentylatora lub jego całkowitego wyłączenia. Podkładka jest zasilana z portu USB i ma minimalny wpływ na zużycie baterii laptopa.

Logitech Cooling Pad N200 zapobiega przegrzewaniu się laptopów używanych na nierównych, utrudniających wentylację powierzchniach. Dzięki tej podkładce, możemy bez obaw korzystać z komputera przenośnego na kanapie, w łóżku czy na dywanie – mówi Krzysztof Machnicki, PR i marketing manager Logitech Poland.

 

Nowa podkładka Logitech jest wyjątkowo lekka i smukła, co ułatwia jej przenoszenie z pokoju do pokoju. Specjalne wybrzuszenie na przedniej części podkładki powstrzymuje komputer przed ześlizgnięciem.

 

Cena i dostępność

Logitech Cooling Pad N200 będzie dostępna w Polsce pod koniec czerwca w sugerowanej cenie detalicznej 159,99 zł. Więcej informacji na temat produktów Logitech można znaleźć na stronie www.logitech.com

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign