Powrót Cyborg’a V7

Autor: Dział Prasowy, 16 czerwca 2011 19:12:42

W czerwcu na polski rynek trafiła odświeżona wersja klawiatury Mad Catz  Cyborg V7. Futurystyczna klawiatura jest odpowiedzią na wymagania najbardziej hardcorowych graczy. W stosunku do swojego poprzednika ten model zapakowano w pudełko o nowoczesnej szacie graficznej nawiązującej do grupy produktów Cyborg. Ponadto została ulepszona kompatybilność z systemami operacyjnymi oraz  zwiększono precyzje panelu dotykowego. Czego może oczekiwać gracz od klawiatury Cyborg V7 dziś?.

Jedną z ciekawszych funkcji jest możliwość strefowego podświetlenia klawiszy. W praktyce pozwala to użytkownikowi na podświetlenie osobnym kolorem  grupę klawiszy poruszania się oraz innym kolorem klawisze zmiany broni. Kluczowe przyciski (W,A,S,D , strzałki, spacja) standardowo programowane jako poruszanie postacią, zostały pokryte warstwą aluminium. Ma to zapobiec zbytniemu zużyciu materiałów, a tym samym wydłużyć ich żywotność. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest możliwość dezaktywacji klawiszy systemowych, które przypadkowo naduszone podczas gry mogą przerwać ją w najważniejszym momencie.  W modelu  cyborg V7  ten problem nie istnieje. Warto też zwrócić uwagę na obszerny panel dotykowy, którym dokonujemy zmian większości parametrów. Ciężko to sobie wyobrazić, ale  gdyby znalazł się gracz, któremu standardowa liczba klawiszy okazała się niewystarczająca wówczas do dyspozycji jest dodatkowe  12 w pełni programowalnych klawiszy (po 6 na każdą stronę).

Klawiatura z serii Cyborg jest zwieńczeniem współpracy konstruktorów ze środowiskiem graczy. Efektem tego jest produkt  całkowicie odpowiadający ich preferencjom.

Dzięki funkcjom ukierunkowanym  typowo na wirtualną rozrywkę  Cyborg V7 staje się prawdziwym potworem gamingowym na rynku akcesoriów do gier. Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna sugerowana przez wyłącznego dystrybutora – Impakt, wynosi 319 zł.

 

Cechy urządzenia:

- 12 dodatkowych, programowalnych klawiszy CYBORG (soft SST)

- pozłacane wtyczki USB i Audio

- regulowana podkładka pod nadgarstki

- wielokolorowe podświetlanie klawiszy z możliwością wyboru barwy oraz stref podświetlania

- dotykowy panel sterujący

- natychmiastowa dezaktywacja klawiszy Windows za pomocą jednego przycisku 

- funkcja ustaw i zapomnij - ustawienie podświetlania zapewnia pozostanie po restarcie systemu

- kluczowe powierzchnie gamingowe zostały pokryte aluminium

- wydawanie skomplikowanych komend w grach zostało ułatwione dzięki rozszerzeniu liczby kombinacji klawiszy

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0