Ascom i62 Protector z technologią VoWiFi

Autor: Dział Prasowy, 26 maja 2011 23:16:16

Ascom Wireless Solutions, wiodący dostawca łączności bezprzewodowej dodaje zaawansowane funkcje alarmu do telefonu WiFi Ascom i62 Protector, które pozwalają pracownikom czuć się bezpieczne podczas pracy w odizolowanych środowiskach lub pracy wykonywanej samotnie.

Eva Brandt, menedżer produktu linii produktowej Ascom i62 komentuje: "Personel szpitali, więzień, oddziałów psychiatrycznych, a nawet biur i sklepów detalicznych codziennie może stanąć w obliczu zagrożenia. W niektórych krajach prawodawstwo wymaga od pracodawców oceny, czy pracownik jest narażony na znacznie większe ryzyko, kiedy pracuje samotnie (w odosobnionym środowisku). W takich krytycznych sytuacjach pracownicy potrzebują niezawodnych bezprzewodowych urządzeń, na których mogą polegać. Poczucie bezpieczeństwa i skutecznego zabezpieczenia redukuje stres i może powodować większą stabilność zatrudnienia personelu oraz wzrost satysfakcji z wykonywanej pracy. Z tego powodu dodaliśmy zaawansowane funkcje alarmowe Ascom do modelu telefonu i62 Protector".

Ascom przoduje w rozwijaniu specjalnych funkcji powiadamiania alarmowego, takich jak wykrywanie upadku lub bezruchu pracownika, opcja dyskretnego wzywania pomocy i priorytetyzacja alarmów. Dzięki dostępności takiej funkcjonalności w telefonie bezprzewodowym, znajdujący się w potencjalnie niebezpiecznym środowisku pracownicy mobilni mogą teraz pracować spokojniej -  mają pewność, że w razie potrzeby pomoc będzie natychmiastowa.

„Ascom i62 Protector został wprowadzony na rynek we wrześniu 2010 r. i jest bardzo dobrze przyjęty, szczególnie przez rynek medyczny (szpitale), mówi Brandt. „Teraz czujemy, że telefon osiągnął odpowiednią dojrzałość rynkową, aby dodać do niego nowe funkcje alarmowe. W czujniki upadku i braku ruchu została wyposażona cała linia produktowa i62, w której są dostępne telefony w wersjach Talker, Messenger i Protector”.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0