Ring Mouse - władza na jednym palcu

Autor: Dział Prasowy, 17 maja 2011 22:23:41

Genius wprowadza na rynek innowacyjną myszkę - Ring Mouse. Bezprzewodowe urządzenie ma konstrukcję pierścienia, a sterowanie kursorem odbywa się za pomocą kciuka.

 

Obsługa Ring Mouse’a odbywa się za pomocą przesuwania palcem po powierzchni sensora optycznego, o czułości 1000dpi. Obok sensora zostały umieszczone dwa przyciski, które pełnią funkcję prawego i lewego kliknięcia, jak w przypadku tradycyjnych myszek.

 

Ring Mouse łączy się z komputerem za pomocą bezprzewodowej technologii o paśmie radiowym 2,4GHz, dzięki której może działać do 10 metrów bez utraty zasięgu. Jest to duże ułatwienie zwłaszcza podczas prowadzenia prezentacji, w szybki sposób można przeskoczyć do okna przeglądarki internetowej czy innej aplikacji multimedialnej. Pierścień sprawdza się również w warunkach domowych, podczas oglądania filmów, słuchania muzyki czy surfowania po internecie.

 

Genius Ring Mouse otrzymał prestiżową nagrodę Product Design Award 2011, która jest renomowanym znakiem ciekawego i nowoczesnego designu. Pierścień jest kompatybilny z systemami Windows 7/Vista/XP. Producent do zestawu dodaje oprogramowanie ze sterownikami oraz przenośny futerał.

 

Specyfikacja techniczna:

  • Technologia 2,4GHz o zasięgu do 10 metrów
  • Sensor optyczny o wartości 1000dpi
  • Mikro odbiornik USB
  • Ładowarka USB
  • Wygodna konstrukcja pierścienia
  • Oprogramowanie dołączone do zestaw
  • Kompatybilne z Windows 7/Vista/XP

 

Więcej informacji na stronie: www.geniusnet.pl

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Avatar rkplayer rkplayer 2011.05.23

hmmm..calkiem niezly pomysl. na pewno nie sprawdzi sie przy gierkach. ja swego czasu zachwycilem sie microsoftowa arc touch. mialem nawet okazja wyprobowac. teraz vobis ma w calkiem dobrej cenie. jak dla mnie przede wszystkim design, ale co kto lubi;)

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign