Panasonic prezentuje nowy model Toughbooka

Autor: Dział Prasowy, 15 maja 2011 13:54:05

Panasonic Toughbook wprowadza nowy model notebooka CF-53 – następcę legendarnego CF-52. Urządzenie, które trafi do Polski w czerwcu łączy wysokie parametry techniczne z charakterystyczną dla wzmocnionych notebooków wytrzymałością i solidnością wykonania. CF-53 będzie dostępny w trzech wersjach i jest dedykowany dla pracowników mobilnych oraz techników motoryzacyjnych.

 

Toughbook CF-53 jest o 15% lżejszy i o 5% cieńszy od swojego poprzednika. Został wyposażony w specjalny uchwyt ułatwiający jego wygodne i bezpieczne przenoszenie. CF-53 w porównaniu do standardowych notebooków biznesowych wytrzyma upadek z wysokości 76 cm i jest odporny na wilgoć, pył czy zachlapanie. Dodatkowo dzięki obudowie wykonanej ze stopu magnezu Toughbook znosi  wstrząsy i uderzenia.

 

Wysoką wydajność i komfort pracy zapewnia druga generacja procesora Intel Core i5-2520M vPro™ i chipset Intel Q67 Express. 14 calowy, podświetlany diodami LED, matowy ekran HD został wyposażony w powłokę antyrefleksyjną zapewniającą bardzo dobrą widoczność obrazu, bez względu na natężenie światła. Z kolei zamontowane złącze USB w standardzie 3.0. pozwala na jeszcze szybszy transfer na zewnętrzne nośniki danych.

 

Komfortową pracę mobilną zapewniają: moduł z bezprzewodowym dostępem do Internetu, obecność standardowych portów, połączenie szeregowe, sloty na karty PC a także port LAN. CF-53 został wyposażony w polaryzator, który minimalizuje refleksy słoneczne i technologię CircumLumin zapewniającą widoczność przy różnym natężeniu światła. Urządzenie posiada podświetlaną klawiaturę, ułatwiającą pracę w ciemnych pomieszczeniach.

 

Najnowszy model Toughbooka może być wyposażony w wejście smartcard, czytnik linii papilarnych czy urządzenie antywłamaniowe, co zabezpiecza ochronę danych i urządzenia przed kradzieżą.

 

Toughbook CF-53 jest dostępny w trzech wersjach: standardowej, Touchscreen i Automotive.

 

“Toughbook CF-53 to połączenie wysokiej wydajności i wytrzymałości w przystępnej cenie. Działa równie dobrze w dużych i małych przedsiębiorstwach, tak wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Jesteśmy przekonani, że będzie jednym z najlepiej sprzedających się notebooków Panasonic w Europie.” - mówi Jacek Wielgus, Business Development Manager w firmie Panasonic.

 

Toughbook CF-53 będzie dostępny w Polsce od czerwca 2011 roku w cenie: od 8 000 PLN netto (wersja standardowa) i 10 000 PLN (wersja Touchscreen i Automotive).

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign