Toshiba Satellite C670

Autor: Dział Prasowy, 18 marca 2011 18:52:13

Toshiba wprowadza na rynek europejski model Satellite C670 / C670D, który jest uzupełnieniem oferty laptopów Toshiba z dużym wyświetlaczem. Satellite C670 wyposażone jest w matrycę o przekątnej 17.3’ (43.9cm). Urządzenie dostępne będzie w dwóch wariantach:  Satellite C670, który wykorzystuje rozwiązania firmy Intel®, oraz C670D z procesorem AMD. Oba modele C670  oraz C670D to propozycja dla osób poszukujących wysokiej jakości, komfortu korzystania oraz przystępnej ceny.

 

Alternatywa dla komputerów stacjonarnych

Dzięki przystępnej cenie, jest to idealne rozwiązanie dla osób, które zastanawiają się nad zastąpieniem swojego komputera stacjonarnego. Oferowana przekątna wyświetlacza (17.3'') daje możliwość korzystania z komputera w domu lub pracy, gdy szczególnie ważny jest komfort użytkowania. Satellite C670 / C670D to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mając ograniczone środki, które mogą przeznaczyć na zakup komputera, chcą aktywnie korzystać z internetu, aplikacji biurowych  oraz multimediów.

 

Wygoda i ergonomia

Satellite C670 ma ergonomiczną  płaską klawiaturę wyposażoną w zintegrowaną klawiaturę numeryczną, co jest szczególnie przydatne przy wprowadzaniu danych do arkuszy kalkulacyjnych, czy podczas grania.  Ponadto duży touchpad z funkcją multi-touch zapewnia wygodne przewijanie, a kamera internetowa z przeinstalowanym programem „Toshiba Face Recognition” umożliwia, na podstawie wyglądu twarzy logowanie do systemu bez podawania hasła.

Dysk o pojemności 750 GB umożliwia przechowywanie tysięcy zdjęć, filmów oraz m.in. plików muzycznych.

 

Połączenie z cyfrowym światem

Komfortowe korzystanie z multimediów oraz dodatkowych urządzeń umożliwiają dwa porty USB 2.0 i superszybki interfejs Bluetooth® 3.0 , który pozwala na transferowanie plików z prędkością do 24 Mb/s – to dziesięć razy szybciej niż USB 2.0. Zapewnia to bezproblemowe  połączenie różnych urządzeń peryferyjnych, takich jak kamery, zewnętrzne dyski twarde oraz np. telefony komórkowe. Szybki i prosty dostęp do sieci zapewnia wbudowana karta WLAN.

 

Solidna konstrukcja w dwóch wariantach obudowy

Atrakcyjność C670 zwiększa solidna konstrukcja oraz korzystny stosunek jakości do ceny i wydajności. Tekstura na obudowie, wykończenie na nadgarstki oraz pokrywa ekranu jest odporna na zarysowania. Sprawia to także, że odciski palców są mniej widoczne.

 

Urządzenie w wersji z procesorem firmy Intel® będzie dostępne w polskich sklepach w marcu, w sugerowanej cenie ok. 2499 zł. Natomiast Satellite C670D (z procesorem AMD) będzie dostępna na polskim rynku w kwietniu, w sugerowanej cenie ok. 1999 zł.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0