Moduły Kingston HyperX Genesis z nowymi radiatorami

Autor: Dział Prasowy, 17 marca 2011 21:27:48

Kingston Technology Europe – spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci – poinformowała o przeprojektowaniu radiatorów montowanych na jednym ze swoich flagowych produktów – pamięciach Kingston HyperX Genesis przeznaczonych dla graczy i entuzjastów. Nowe radiatory zyskały w górnej części perforację, dzięki której poprawiono nie tylko wygląd, ale i skuteczność rozpraszania ciepła. Niebieski kolor lakieru pozostał oczywiście bez zmian. Pamięci HyperX Genesis dostępne są także z radiatorami w kolorze szarym, świetnie pasującym do utrzymanych w ciemnych barwach platform Intel® P67 Sandy Bridge.

Kingston jest w trakcie zmiany handlowych numerów SKU pamięci HyperX Genesis, dostępnych w wersjach pracujących z częstotliwościami od 1333 MHz do 2133 MHz oraz konfiguracjach dwu- i trzykanałowych. Oznaczenia samych produktów pozostaną bez zmian.

Pamięci Kingston HyperX Genesis objęte są dożywotnią gwarancją oraz pełnym wsparciem technicznym producenta. Więcej informacji o produktach Kingston znaleźć można na stronie internetowej pod adresem www.kingston.com/europe.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign