Jabra GN9330 dla biur i call center

Autor: Dział Prasowy, 16 marca 2011 20:11:09

Jabra, wiodąca marka innowacyjnych zestawów słuchawkowych przedstawia sprawdzone w codziennej pracy zestawy słuchawkowe mono z serii GN9330e i GN9330e USB. Charakteryzują się one korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

 

Jabra GN9330e to zestaw słuchawkowy podłączany do telefonu stacjonarnego, natomiast GN9330e USB umożliwia rozmowę za pośrednictwem softphone’u. Pierwszy z nich pracuje w paśmie 300-3400 Hz, co gwarantuje wysoką jakość prowadzonych rozmów. Natomiast drugi może poszczycić się szerokim pasmem częstotliwości 150-6800 Hz, które zapewnia nie tylko bardzo dobry odbiór słów wypowiadanych przez rozmówcę, ale również muzyki słuchanej z komputera.  Oba zestawy słuchawkowe pracują w oparciu o technologię DECT, która umożliwia łączność o zasięgu do 120 metrów od bazy. Daje to znaczną swobodę poruszania się po biurze.

 

Zaawansowane technologie

Jabra GN9330e i GN9330e USB dysponują podwójnymi mikrofonami z redukcją szumów (Noise-Cancelling), które umożliwiają rozmowę nawet w otwartych, głośnych biurach i call centers. Są również wyposażone w technologię PeakStop chroniącą słuch użytkownika przed gwałtownymi skokami natężenia dźwięku o ciśnieniu akustycznym powyżej 118dB. Dzięki tym technologiom obie strony rozmowy słyszą się bardzo dobrze, a słuch użytkownika Jabra GN9330e i GN330e USB pozostaje bezpieczny.

 

Wygoda użytkowania

Osoby korzystające zarówno z zestawu Jabra GN 9330e jak i GN 9330e USB mają możliwość wyboru najwygodniejszego dla siebie stylu noszenia z wykorzystaniem pałąku nagłownego, zausznego lub szyjnego. Dla komfortu użytkowników zestawy posiadają wskaźnik LED stanu akumulatora, a ci bardziej wymagający mogą nabyć dodatkowy akumulator z osobną przegrodą do ładowania.

Niższa cena

Biorąc po uwagę ich jakość i popularność Jabra postanowiła obniżyć cenę bezprzewodowych urządzeń typu mono z serii GN9330e i GN9330e USB. Można je obecnie nabyć u dystrybutorów i resellerów już od odpowiednio 676 i 596 PLN. Cena ta będzie obowiązywać do końca czerwca 2011 r.

 

 „Oba zestawy słuchawkowe to doskonałe rozwiązania dla biur i centrów kontaktowych. Daleki zasięg i zaawansowane technologie pozwalają wybrać urządzenie odpowiadające bieżącym potrzebom pracodawcy i pracowników” – tłumaczy Dariusz Rzeszotarski Business Development Manager & UC Specialist, Jabra. – „Jabra zdecydowała się na obniżenie ceny zarówno GN9330e jak i GN9330e USB, ponieważ chcemy, by trafiły do jak najszerszego grona odbiorców, o wysokich wymaganiach, ale nieco mniejszych możliwościach finansowania inwestycji.”

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign