MSI N550GTX-Ti z systemem chłodzenia Cyclone II

Autor: Dział Prasowy, 16 marca 2011 20:05:50

Firma MSI znana z produkcji wysokiej jakości komponentów komputerowych oraz notebooków wprowadza do sprzedaży karty graficzne N550GTX-Ti Cyclone II 1GD5 oraz N550GTX-Ti-M2D1GD5 skonstruowane na platformie NVIDIA GeForce GTX 550 Ti. Model MSI N550GTX-Ti Cyclone II 1GD5 wyposażono w 1GB pamięci o przepustowości 192-bit oraz system chłodzenia o nazwie Cyclone II. Dodatkowo, niską temperaturę pracy zapewnia technologia "Propeller Blade". Dzięki specjalnej budowie łopatek wentylatora, zapewnia o 20% lepszy przepływ powietrza, w porównaniu do tradycyjnych wiatraków.

 

Karty graficzne MSI z serii N550GTX-Ti zostały wyposażone w system chłodzenia Cyclone II oraz technologię Propeller Blade. Połączenie tych technologii pozwala na osiągnięcie temperatury pracy niższej o 23 stopnie, w porównaniu z referencyjnymi systemami chłodzenia. Rozszerza to możliwości podkręcania nawet o 10%. Dodatkowo, kartę wyposażono w łatwe w obsłudze narzędzie do overclockingu MSI Afterburner V2.1.0, które podniesie wydajność karty o dodatkowe 10% pozwalając na wyciśnięcie ze sprzętu maksimum możliwości. Karty graficzne MSI z serii N550GTX-Ti, w celu zapewnienia jak najwyższej trwałości skonstruowano na bazie komponentów klasy militarnej. Nie tylko zwiększa to ich żywotność, lecz także gwarantuje stabilność pracy, nawet w najbardziej gorących warunkach. Karty graficzne N550GTX-Ti wspierają również rozwiązania NVIDIA's PhysX oraz 3D, by zapewnić jak najbardziej realne doznania podczas gier.

 

O 20% lepszy przepływ powietrza dzięki technologii Propeller Blade

Seria kart graficznych MSI N550GTX-Ti Cyclone II 1GD5 posiada system chłodzenia o nazwie Cyclone II oraz wentylator o innowacyjnej budowie łopatek z technologią Propeller Blade. Specjalne wyżłobienia na krawędziach łopatek wentylatora, zwiększają przepływ powietrza o 20%! Dodatkowo, duży, 9-cio centymetrowy wentylator sprawia, że ciepło rozpraszane jest wyjątkowo szybko i efektywnie. Taki system chłodzenia jest gwarancją niskiej temperatury pracy układu, nawet podczas pracy w wysokim obciążeniu.

 

Niezwykłe narzędzie do overclockingu – MSI Afterburner

Najnowsza wersja programu Afterburner V2.1.0 posiada szereg przydatnych funkcji pozwalających na łatwe I bezpieczne podkręcenie Twojej karty graficznej. Pozwala on między innymi na kontrolę szybkości obrotowej wentylatora (w zależności od temperatury procesora graficznego) oraz na zapis do 5 różnych ustawień systemu. Monitoring wszystkich najważniejszych funkcji karty graficznej jak napięcie i częstotliwość procesora, jego temperatura czy prędkość obrotowa wiatraków pozwala na pełną kontrolę pracy Twojego sprzętu. Wbudowane narzędzie Kombustor V2.0.0 dodatkowo ułatwia monitoring pracy system podczas podkręcania. Oprócz tego, użytkownikom udostępniono także funkcję o nazwie Predator, która umożliwia zapis kluczowych scen akcji podczas gry, którymi możesz następnie podzielić się z innymi graczami.

 

Komponenty klasy wojskowej nowej generacji gwarancją stabilności

Karty graficzne z serii MSI N550GTXTi, oprócz wyjątkowego systemu chłodzenia wyposażono także w nowej generacji komponenty klasy militarnej. Można tu wymienić dławiki SFC (Super Ferrite Choke), stabilizujące natężenie prądu i nie wydające charakterystycznych „pisków” oraz kondensatory polimerowe z 10-cio letnią gwarancją żywotności. Karty graficzne z serii MSI N550GTXTi mają więc solidną i stabilną podstawę, by zagwarantować ponadprzeciętne osiągi zwłaszcza najbardziej wymagającym użytkownikom.

 

Wsparcie dla technologii NVIDIA 3D Vision

Karta graficzna N550GTX-Ti wspiera technologie NVIDIA PhysX oraz 3D Vision. Dzięki PhysX w znacznym stopniu podnosi się realizm wrażeń w grach, w szczególności jeśli chodzi o widowiskowe eksplozje czy opływające postaci kłęby dymu czy mgły.  Jeśli dodatkowo oczekujesz na swoim komputerze PC absolutnie najlepszych wrażeń 3D, karta graficzna MSI napędzana przez NVIDIA® 3D Vision™ oraz PhysX jest najlepszym wyborem.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign