GT 4559 HF Mega Bass – młodzieżowe słuchawki

Autor: Dział Prasowy, 14 marca 2011 21:57:13

Firma KL TRADE, wprowadzająca na polski rynek wysokiej jakości akcesoria GSM sygnowane marką Global Technology, prezentuje nowy model słuchawek GT 4559 HF Mega Bass, który ze względu na swój nowoczesny, ergonomiczny design skierowany jest do młodzieży i ludzi aktywnych. Lekka konstrukcja oraz żywe, czerwono-szare kolory nadają urządzeniu dynamicznego, sportowego charakteru, a system basów zapewnia wysoką jakość odsłuchu.

 

Słuchawki GT 4559 HF przeznaczone są do telefonów komórkowych oraz odtwarzaczy mp3.   Ze względu na swoją kolorystykę komponują się z młodzieżowymi modelami komórek i przenośnych odtwarzaczy muzycznych. Dobrej jakości dźwięk z redukcją szumów do poziomu THD poniżej 0,1% oraz lekka, opływowa konstrukcja to cechy wyróżniające model GT 4559 HF. Na uwagę zasługuje system Mega Bass oznaczony sygnaturą BASS, wpływający na czystość i estetykę dźwięku. Młodzieżowy zestaw słuchawkowy od Global Technology pracuje w paśmie 19-21000 herców generując moc wyrażaną wskaźnikiem SPL do 116 decybeli.

Za pomocą dołączonego zaczepu można w wygodny sposób przytwierdzić słuchawki do ubrania. Na korpusie urządzenia znajduje się przycisk odpowiadający za włączanie i wyłączanie, a wbudowany obok mikrofon przyda się podczas rozmów telefonicznych.

Sugerowana cena: 20 zł

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign