iPlus CDMA - szybki internet poza miastami

Autor: Dział Prasowy, 11 marca 2011 16:42:40

Od poniedziałku 14 marca operator sieci Plus rozpoczyna testy nowej usługi - internetu stacjonarnego iPlus CDMA. Po zakończeniu testów oferta będzie dostępna dla klientów. iPlus CDMA oferuje klientom szybki internet na terenach, na których nie ma „kablowego” internetu stacjonarnego oraz tam gdzie internet mobilny nie spełniał oczekiwań.

Według Prezesa Polkomtel SA Jarosława Bauca: „Wprowadzenie nowej oferty to kolejny krok w technologicznym rozwoju naszego kraju i eliminacja cywilizacyjnych wykluczeń mieszkańców obszarów słabo zurbanizowanych. Dzięki budowie technologii CDMA sieć Plus aktywnie uczestniczy w procesie likwidacji dotychczasowych „białych plam” i umożliwia dostęp do internetu tam gdzie dotychczas było to niemożliwe, szczególnie na terenach wiejskich.”

 

Obecnie iPlus CDMA obejmuje obecnie swoim zasięgiem 74% ludności i 70% powierzchni kraju, a do końca bieżącego roku ma objąć około 85% ludności i 90% powierzchni. iPlus CDMA to szybkość połączenia do 3,1 Mb/s przy pobieraniu danych i do 1,8 Mb/s przy wysyłaniu, co pozwala m.in. na swobodne przeglądanie stron internetowych, sprawdzanie poczty, oglądanie filmów np. na YouTube, słuchanie radia internetowego, granie w gry sieciowe, pobieranie plików czy korzystanie z komunikatorów internetowych (np. Gadu-Gadu, Skype).

 

W ofercie iPlus CDMA dostępne są trzy atrakcyjne taryfy (50 zł, 70 zł, 110 zł brutto) z wysokimi limitami danych do wykorzystania (od 3 do nawet 25 GB). Dodatkowo przez 12 miesięcy od aktywacji pomiędzy 24:00 a 9:00 rano limity te nie obowiązują i z internetu można korzystać bez żadnych ograniczeń. Każdy nowy klient będzie mógł skorzystać z opcji „weź na próbę”, by przez siedem dni przetestować i osobiście przekonać się jak działa nowy internet w Plusie. Jeśli z jakiegoś powodu oferta nie spełni oczekiwań, można oddać modem i rozwiązać umowę bez kosztów rezygnacji. Dotychczasowi klienci iPlus mogą wypróbować iPlusa CDMA bez żadnych dodatkowych kosztów, a po podpisaniu umowy przez pierwsze dwa miesiące będą mogli korzystać z niego za darmo.

Oferta dla nowych klientów (ceny z VAT):


iPlus CDMA start 3 GB

iPlus CDMA start 8 GB

iPlus CDMA start 20 GB

Abonament brutto

50 zł

70 zł

110 zł

Limit GB

3

8

20

Bez limitów między godziną 24:00 a godziną 9:00 (przez 12 miesięcy)

Oferta dla obecnych klientów iPlus (ceny z VAT):


iPlus CDMA razem 4 GB

iPlus CDMA razem 9 GB

iPlus CDMA razem 25 GB

Abonament brutto

50 zł

70 zł

110 zł

Limit GB

4

9

25

Liczba pierwszych abonamentów za 0 zł

2

2

2

Bez limitów między godziną 24:00 a godziną 9:00 (przez 12 miesięcy)Dostępne będą również trzy terminale do wyboru:

  • dwa modemy podłączane do komputera przez port USB w cenie 99 zł brutto w najtańszym abonamencie oraz 1 zł brutto w dwóch pozostałych,
  • router, który umożliwia korzystanie z internetu przez WLAN lub port Ethernet w cenie 149 zł brutto w najtańszym abonamencie oraz 1 zł brutto w pozostałych.

 

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign