High-endowy smartfon Nokia E7 od kwietnia w sklepach aetka

Autor: Dział Prasowy, 11 marca 2011 16:33:11

Według najnowszych zapowiedzi, Nokia E7 oficjalnie zadebiutuje na polskim rynku w ogólnopolskiej sieci sklepów telekomunikacyjnych aetka. Nowy smartfon fińskiego producenta będzie można kupić już w kwietniu.

 

E7 z 4-calowym pojemnościowym ekranem dotykowym z funkcją Multitouch i najnowszą wersją systemu operacyjnego SYMBIAN, to kolejna mocna propozycja, którą Nokia chce konkurować na rynku smartfonów.

 

Duży ekran – duże możliwości

Obsługa urządzenia jest łatwa i intuicyjna. Duży ekran E7 o przekątnej 4 cali jest niezastąpiony przy przeglądaniu stron internetowych. Dzięki niemu można też komfortowo korzystać z E7 jako nawigacji. Nowy smartfon wyposażony jest w pełną wersję bezpłatnych OVI Maps. Wyświetlacz AMOLED z żywymi kolorami i dużą rozdzielczością dostarczy niezapomnianych przeżyć podczas oglądania filmów. Serwis Ipla oferuje dostęp do ogromnej biblioteki materiałów wideo, a także do kanałów takich, jak Polsat News, Superstacja, czy TV Biznes.

Funkcje biznesowe

Telefon posiada wysuwaną, pełną klawiaturę QWERTY, która sprawdzi się podczas pisania długich wiadomości. Dzięki wsparciu Mail for Exchange, poczta odbierana jest w czasie rzeczywistym. Nokia E7 pozwala tworzyć, edytować i udostępniać pliki pakietu Microsoft Office; nie zabrakło też przeglądarki PDF. Kalendarz jest łatwy w konfiguracji i można go synchronizować z programem Microsoft Outlook. Wyjście HDMI, do którego można podłączyć projektor lub telewizor LCD, przyda się podczas prezentacji. Kolejnym interesującym dodatkiem jest USB On-the-Go, który pozwala podłączyć pendrive czy HDD usb bezpośrednio do telefonu i przeglądać zawartość zewnętrznego dysku twardego na ekranie.

 

Łączność ze światem

Fiński producent wyposażył E7 w nowoczesne interfejsy bezprzewodowe. Łączność zapewnia technologia HSDPA i łącze sieci bezprzewodowej WLAN IEEE 802.11 b/g/n. Wbudowana pamięć wewnętrzna 16 GB i 256 MB pamięci RAM daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z czymś więcej, niż zwykły telefon. Dodajmy do tego aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z możliwością kręcenia filmów w jakości HD, a otrzymamy urządzenie, które przewyższa swoją funkcjonalnością niejeden komputer i jest tak małe, że bez problemu zmieści się w kieszeni.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0