Najnowsza seria płyt głównych GIGABYTE G1-KILLER

Autor: Dział Prasowy, 01 marca 2011 22:44:25

W sklepach pojawiły się już nowe płyty główne GIGABYTE zaprojektowane specjalnie z myślą o profesjonalnych graczach - seria GIGABYTE G1-Killer. Składają się na nią trzy bardzo wydajne platformy: G1.Assassin, G1.Sniper oraz G1.Guerrilla zbudowane w oparciu o chipset Intel® X58, który w połączeniu z procesorami Intel® Core™ i7 Extreme Edition (LGA 1366) zapewnia ekstremalną wydajność w najbardziej wymagających grach. Seria G1-Killer wykorzystuje innowacyjne rozwiązania sprzętowe i softwarowe, które pozytywnie zaskoczą nawet zaawansowanych użytkowników.

Super dźwięk
Dwa najwyżej pozycjonowane modele z serii - G1.Assassin i G1.Sniper – wyposażono w wysokiej jakości kartę dźwiękową Creative Soundblaster z X-Fi Xtreme Fidelity® oraz wsparciem dla technologii EAX® Advanced HD™ 5.0. Doskonały dźwięk w grach zapewnia także profesjonalny wzmacniacz słuchawkowy dodatkowo wspomagany wysokiej jakości kondensatorami audio marki Nichicon.

Doskonały obraz
GIGABYTE wyposażył płyty główne z serii G1-Killer w technologie 4-way CrossFireX™ i 3-way SLI™ zapewniające możliwość obsługi wielu kart graficznych jednocześnie. Dzięki temu gracze mogą zawsze cieszyć grafiką najwyższej jakości.   

Perfekcyjna stabilność połączenia internetowego
Bigfoot Networks Killer™ E2100 – gamingowa karta sieciowa
W grach online, różnica między zwycięstwem a porażką mierzona jest w ułamkach sekund. Dzięki zaawansowanej karcie sieciowej zaprojektowanej specjalnie z myślą o graczach, płyty główne z serii G1 Killer są w stanie zapewnić niezwykłą stabilność połączenia internetowego niezbędną w grach online.  Killer™ Network Manager – pokazuje status oraz wydajność połączenia internetowego i pozwala użytkownikom indywidualnie zoptymalizować jego ustawienia. Aplikacje Killer Network Manager używają technologii Bigfoot Network Visual Bandwidth Control™, która umożliwia kontrolowanie, jaki procent pasma połączenia internetowego jest aktualnie wykorzystywany i które z aplikacji korzystają z niego w danym momencie. Natomiast technologia Bigfoot Advanced Game Detect™ w automatyczny sposób rozpoznaje uruchomioną grę online i pozwala na utrzymanie połączenia o najwyższym dla niej priorytecie.

Przedni panel kontrolny
Na płycie G1.Assassin umieszczono bardzo praktyczny przedni panel kontrolny, który zapewnia szybki dostęp do 2 portów USB 3.0 oraz złączy Power eSATA. Przedni panel kontrolny zawiera także przycisk Quick Boost, który pozwala graczom na błyskawiczny overclocking systemu. Z jego pomocą wystarczy jeden ruch ręki aby niesamowicie zwiększyć wydajność systemu bez potrzeby resetowania go.

SATA 3 (6 Gb/s), USB 3.0 i 3x USB Power Boost
Gdy znajdziesz się na terytorium wroga małe opóźnienie w generowaniu danych może przeważyć o porażce. Płyty główne GIGABYTE G1-Killer zapewniają superszybki transfer danych, dzięki zastosowaniu złączy USB 3.0 (do 4 portów), SATA 3.0 (6 Gb/s) oraz technologii 3x USB Power Boost na portach USB (lepsza kompatybilność z najbardziej „prądożernymi” urządzeniami).

Chłodny design
Locked and Loaded Heatpipe
Niezwykle rozbudowany system chłodzenia oparty na przewodach cieplnych gwarantuje niską temperaturę płyty głównej nawet przy bardzo dużym obciążeniu. Dodatkową zaletą tego układu jest oryginalny design przypominający wojskowy osprzęt. Dzięki zdolności szybkiego odprowadzania nadmiaru ciepła z krytycznych obszarów takich jak CPU VRM, najnowsze płyty główne GIGABYTE pozostają chłodne nawet wtedy, gdy atmosfera w grze robi się naprawdę gorąca. 

Dodatkową pomocą w wyeliminowaniu wysokiej temperatury jest 5 strategicznie rozmieszczonych złącz wentylatorów z funkcją Smart. Indywidualne czujniki pozwalają łatwo kontrolować temperaturę z pomocą oprogramowania GIGABYTE EasyTune™ 6 lub poprzez BIOS.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign