Logitech Wireless Mouse M515

Autor: Dział Prasowy, 23 stycznia 2011 19:12:53

Mysz Logitech Wireless Mouse M515 została zaprojektowana, aby umożliwić użytkownikom korzystanie z Internetu w salonie. Tworzywo, którego użyto do wykończenia spodu urządzenia sprawia, że mysz dobrze pracuje na powierzchniach takich, jak kanapy, koce, poduszki i dywany. Szczelna konstrukcja spodu zapobiega dostawaniu się cząstek materiału do otworu sensora. Dzięki dwuletniej żywotności baterii oraz miniaturowemu odbiornikowi Logitech Unifying myszka jest zawsze gotowa do użycia.

Główne cechy:

- Sensor wykrywający dłoń: Mysz jest aktywna tylko wtedy, gdy jest używana. Następnie przełącza się w stan spoczynku.

- Specjalnie zaprojektowana podstawa: Konstrukcja spodu myszy umożliwia korzystanie z niej na różnych powierzchniach takich, jak koce, poduszki czy dywany.

- Zabezpieczony spód: Szczelna konstrukcja spodu zapobiega dostawaniu się cząstek materiału do otworu sensora, co zapewnia pełną kontrolę nad kursorem na każdej powierzchni.  

- Funkcja Hyper-Fast Scrolling: Funkcja ta pozwala na sprawne przewijanie długich stron na blogach czy tablicy na Facebooku. Można również włączyć tryb click-to-click, który ułatwia przeglądanie albumów, e-maili czy listy kontaktów.

Zawsze gotowa do pracy: Dwuletnia żywotność baterii zapewnia sprawną pracę bez konieczności częstej wymiany baterii.

Podłącz i zapomnij: Miniaturowy odbiornik Logitech Unifying można pozostawić w laptopie. Urządzenie zapewnia niezawodną łączność bez opóźnień i zakłóceń. Dodatkowo, do tego samego odbiornika można podłączyć inne urządzenia bezprzewodowe.

Wymagania
Komputer z systemem operacyjnym Windows
- Windows® XP, Windows Vista® lub Windows® 7
- port USB

Specyfikacja produktu
• Wymiary (dł. x szer. x wys.): 104.7 x 59.4 x 38.5 milimetra
• Waga: 135 g z baterią i odbiornikiem
86.7 g bez baterii i odbiornika

Gwarancja
• 3-letnia ograniczona gwarancja sprzętowa

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0