iPhone w 8 odsłonach na Święta!

Autor: Dział Prasowy, 14 grudnia 2010 12:37:20

Kobiety, które korzystają z iPhone'a ze względu na funkcjonalność, ale narzekają na nudną czerń obudowy, już nie muszą się z tym godzić. Hama wprowadziła właśnie na polski rynek estetyczne etui w 8 różnych kolorach, dzięki którym można zmienić poważny wizerunek swojego smartfona na dokładnie dopasowany do aktualnego nastroju lub ubioru.      

 

Nowe etui Hama Gel Skin sprzedawane są w 4 zestawach po 2 sztuki w każdym. Użytkowniczki iPhone'a mogą wybierać pomiędzy: fioletowym i szarym, czerwonym i białym, zielonym i pomarańczowym, niebieskim i różowym. Każdy futerał niemieckiej marki wykonany jest z trwałego i elastycznego silikonu. W ten sposób poza funkcją estetyczną, pełni też rolę ochronną. 

Futerały serii Gel Skin są dokładnie dopasowane do obudowy iPhone'a. Jednak w żaden sposób nie ograniczają jego funkcjonalności dzięki otworom, które umożliwiają bezproblemowe podłączenie niezbędnych wtyczek. Antypoślizgowe właściwości silikonu zmniejszają prawdopodobieństwo wysunięcia się urządzenia z dłoni.  

 

Sugerowana przez Hama cena sprzedaży jednego kompletu etui Gel Skin (zawierającego 2 futerały) wynosi 29,99 zł.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0