GOODRAM ZIP i CUBE – pożegnaj się z zatyczką

Autor: Dział Prasowy, 07 grudnia 2010 19:09:58

GOODRAM ZIP oraz GOODRAM Cube to dwie najnowsze propozycje polskiego producenta pamięci, firmy Wilk Elektronik SA. Ich obudowy zostały wykonane z anodyzowanego aluminium, z kolei oryginalny mechanizm wysuwania złącza USB pozwala pożegnać się z zatyczką raz na zawsze.

 

7 grudnia do sklepów trafią najnowsze pamięci USB wytwarzane w Łaziskach Górnych: GOODRAM Cube oraz GOODRAM ZIP. Dzięki wykorzystaniu anodyzowanego aluminium oraz obrotowej obudowy uzyskano oryginalne i funkcjonalne rozwiązanie. -Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z pamięciami wykonanymi w Europie – podkreśla Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik SA, producenta marki GOODRAM

GOODRAM ZIP wyróżnia się oryginalnym mechanizmem wysuwania złącza USB, dzięki któremu zyskujemy wygodne i wytrzymałe urządzenie, które sprawdzi się w codziennej pracy.

GOODRAM Cube ma zaledwie 3cm długości i 5mm szerokości, a dzięki technologii Chip On Board może zmagazynować nawet 16GB danych. W praktyce umożliwia więc zapisanie prawie 15000 zdjęć, 3000 utworów muzycznych, 1500 audiobooków lub też np. 10000 dokumentów w formacie Word.

Obudowy obydwu pamięci zostały wykonane z anodyzowanego aluminium w czarnym kolorze. Podobnie jak w przypadku pozostałych pamięci wytwarzanych przez Wilk Elektronik SA, pamięci GOODRAM ZIP oraz GOODRAM Cube objęte są wieczystą gwarancją producenta. Więcej informacji na www.goodram.com oraz www.wilk.com.pl

 


Specyfikacja:

Producent: Wilk Elektronik SA

Pojemność: 2GB – 16GB

Prędkość odczytu: 17MB/s

Prędkość zapisu: 9MB/s

Gwarancja: Dożywotnia


Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign