Canon Creative Park gotowy do Świąt

Autor: Dział Prasowy, 01 grudnia 2010 11:48:32

Creative Park to strona internetowa stworzona przez firmę Canon, będąca źródłem dobrej zabawy i nieograniczonych możliwości tworzenia przestrzennych form dekoracji świątecznych, kart okolicznościowych, albumów oraz wszelkiego rodzaju szablonów. Canon Creative Park daje możliwość twórczego spędzania wolnego czasu z dzieckiem i cała rodziną, zapewniając radość oglądania, drukowania, wycinania, klejenia i składania różnorodnych wzorów. Stanowi miejsce kreatywnego wykorzystania produktów Canon PIXMA - serii drukarek fotograficznych oferujących doskonałe efekty domowego wydruku fotografii i dokumentów. Posiadacze urządzeń Canon mają szansę dostępu do strefy PREMIUM zawierającej dodatkowe zdjęcia i ilustracje.

Twórcom Creative Park zależało na stworzeniu wygodnego i twórczego miejsca zabawy z obrazem, prezentowanym w setkach form, konwencji i stylów. Przedstawia łatwe sposoby tworzenia własnego kalendarza, zaproszenia, papieru listowego czy albumu bez większego zaangażowania, a tym
bardziej wychodzenia z domu.

- Creative Park to świetne rozwiązanie dla posiadaczy atramentowych drukarek firmy Canon. Wyposażeni w oryginalne akcesoria, takie jak atrament i papier, mają szansę nieograniczonej zabawy z obrazem, przy zachowaniu najwyższej jakości i trwałości wydruku. Mając możliwość stosowania różnego typu form plastycznych jak np. orgiami czy mozaiki, rozwijamy twórcze myślenie, wyobraźnię oraz inwencję, co pozwala dzieciom zdobywać podstawową wiedzę na temat kolorów i form przestrzennych – przekonuje przedstawiciel Canona.

Domowa kraina młodych twórców

Materiały przedstawione w Creative Park są dostępne za darmo dla każdego użytkownika. Posiadacze drukarek fotograficznych Canon PIXMA mają jednak możliwość wyboru z bogatszych zasobów obrazów i wzorów. Creative Park PREMIUM jest dedykowany użytkownikom urządzeń Canon, którym zostały udostępnione dodatkowe zasoby w postaci całej gamy zdjęć i ilustracji autorstwa cenionych na całym świecie fotografów i artystów. Osoby korzystające z Creative Park mogą liczyć na najwyższej jakości efekty wizualne, przy zastosowaniu sprzętu drukującego PIXMA i oryginalnych atramentów Canon. Daje to gwarancję trwałość i jakość wydruku, co finalnie wpływa na satysfakcje z pracy. Wszystkie elementy przedstawione w Creative Park można w prosty sposób pobrać i wydrukować. Wzory zawierają instrukcję montażu wybranego materiału. Na każdej stronie witryny znajduje się informacja „jak zrobić”, a w razie potrzeby można korzystać z automatycznej pomocy.

- Canon udostępnił swoim użytkownikom ciekawe, łatwo dostępne, darmowe materiały, do pobrania na każdą okoliczność i w dowolnym momencie. W ten sposób pokazujemy, jak w prosty sposób dzięki technologii można stać się kreatywnym twórcą – mówi przedstawiciel Canona.

Propozycje wzorów i form zgromadzonych w bazie Creative Park powiększają się z dnia na dzień. Do kolekcji dodawane są nowe propozycje w zależności od okazji, co zachęca do częstego odwiedzania strony
i rozpoczęcia twórczych poszukiwań. Użytkownikiem Creative Park może być każdy, bez względu na wiek. Można tu znaleźć zarówno proste formy przeznaczone dla najmłodszych, jak i bardziej wyrafinowane modele, wymagające nie lada precyzji i cierpliwości. By korzystać z możliwości Creative Park wystarczy dostęp do Internetu oraz sprzęt drukujący wyposażony w oryginalne atramenty i papier. Do zabawy potrzebujemy jeszcze nożyczki i klej.

Mówimy obrazem

Creative Park jest podzielony na kategorie tematyczne, co bardzo ułatwia szybkie wyszukanie konkretnego przedmiotu. Kategoria „prezenty i karty okolicznościowe” to idealne miejsce dla osób organizujących przyjęcia. Znajdziemy tu kartki, wzory zaproszeń, kopert, papeterii, okładek do płyt CD, ramek do zdjęć a nawet pudełek na prezenty. Druga kategoria obejmuje m.in. trójwymiarowe modele przedstawiające zwierzęta, zabawki, dekoracje okolicznościowe, znane budowle świata, pojazdy oraz formy z dziedziny nauki w różnym stopniu trudności dopasowanym do wieku użytkownika. Pod kolejną zakładką znajdziemy elementy graficzne pozwalające stworzyć album fotograficzny dla każdego członka rodziny. Obecnie mamy możliwość wyboru spośród kilkuset wzorów dostępnych w różnorodnych układach. Czwarta kategoria zawiera obrazy czerpiące z wielu konwencji artystycznych. Dzięki nim będziemy mogli stworzyć trójwymiarowe obrazy, reliefy, orgiami, czy mozaiki. W sekcji „kalendarze” Canon udostępnił bogaty zestaw kalendarzy w rozmaitych formach przestrzennych, jak i szerokiej gamie kolorystycznej. Ostatnia kategoria
to galeria fotograficzna, prezentująca zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Są to m.in. zdjęcia krajobrazów z odległych zakątków świata, obrazy natury, flory, fauny oraz zdjęcia ze świata sportu.

Serwis znajduje się pod adresem: http://www.canon.com/c-park/


Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign