Nowa broń w rękach graczy – myszy GIGABYTE

Autor: Dział Prasowy, 17 listopada 2010 20:15:38

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych i kart graficznych, ma przyjemność zaprezentować dwie nowe myszy dedykowane dla graczy - M6980 Macro Gaming Mouse i M6900 Precision Gaming Mouse. W świetle niedawnej premiery rewolucyjnej klawiatury dla graczy Aivia K8100 Gaming Keyboard, zaprezentowanie przez GIGABYTE kolejnych produktów, przygotowanych z myślą o tym segmencie rynku, jest krokiem jak najbardziej naturalnym i wyczekiwanym. Myszki M6980 i M6900, które wyróżniają się nieprzeciętną stylistyką połączoną z doskonałą ergonomią, to bardzo ciekawe propozycje dla graczy. Tym bardziej, że oba modele dostępne będą w atrakcyjnej cenie.

 

M6980 Macro Gaming Mouse

 

GIGABYTE M6980 Macro Gaming to mysz o opływowych kształtach, wyposażona w laserowy sensor o rozdzielczości 2000DPI, siedem programowalnych przycisków oraz system definiowania makr GIGABYTE GHOST. Wbudowane 8KB pamięci pozwala na zapisanie do trzech zdefiniowanych profili. Ponadto model ten oferuje szybką zmianę rozdzielczości DPI (w locie), czterokierunkową rolkę oraz gumowe wykończenie korpusu. M6980 to również specjalny system diod podświetlających, które informują o trybie pracy oraz wykorzystywanym profilu. Na zakończenie warto dodać, że myszka GIGABYTE przystosowana jest do pracy z przyśpieszeniami sięgającymi 20G.Specyfikacja

l  Laserowy sensor o rozdzielczości 2000DPI

l  System definiowania makr GHOST oraz 8KB wbudowanej pamięci

l  Płynna zmiana rozdzielczości DPI

l  7 programowalnych przycisków, 3 definiowalne profile

l  System podświetlania LED informujący o aktualnej rozdzielczości DPI

l  System kolorowych podświetleń informujący o wybranym profilu makr GHOST

 

System definiowania makr GHOST

Mysz M6980 Macro Gaming Mouse wykorzystuje zaawansowany silnik definiowania makr GIGABYTE GHOST. Umożliwia on edycję oraz zapisywanie własnych ustawień bezpośrednio w pamięci urządzenia. Dzięki temu możemy korzystać z predefiniowanych makr nawet gdy mysz podłączona jest do innego komputera. Wbudowane 8KB pamięci pozwala na zapisanie do trzech profili. Ponadto system GHOST, za pomocą zmiennych kolorów diod LED, informuje nas o wybranym profilu. Wybierając myszkę GIGABYTE M6980 z systemem GHOST otrzymujemy produkt opracowany specjalnie z myślą o graczach, który zapewni nam najwyższą jakość oraz funkcjonalność nie tylko podczas grania.

 

M6900 Precision Gaming Mouse

Myszka GIGABYTE M6900 wykorzystuje tą sama, ergonomiczną obudowę jak opisany powyżej model M6980. Jednak w porównaniu do bliźniaczego rozwiązania w tym przypadku zastosowano sensor optyczny o rozdzielczości sięgającej 3200DPI. Dodatkowo urządzenie przystosowane jest do pracy z przeciążeniami sięgającymi nawet do 30G. Ponadto M6900 wyposażony jest w pięć, w pełni programowalnych przycisków oraz czterokierunkową rolkę. Model ten, podobnie jak brat bliźniak, umożliwia płynną zmianę rozdzielczości DPI. Ze względu na oferowane parametry GIGABYTE M6900 jest szczególnie polecany dla użytkowników grających w FPS-y, gdzie największą wagę przykłada się do szybkości i precyzji.

 


Specyfikacja

l  Sensor optyczny o rozdzielczości 3200DPI

l  Przystosowanie do przeciążeń sięgających 30G

l  Płynna zmiana rozdzielczości DPI

l  5 programowalnych przycisków, czterokierunkowa rolka

l  Intuicyjne oprogramowanie do zarządzania pracą myszki

 

Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.


Źródło: Informacja prasowa 

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign