MSI N580GTX

Autor: Dział Prasowy, 09 listopada 2010 21:22:13

Po kartach graficznych z serii N400, które zostały docenione przez szerokie grono użytkowników oraz przez media, przyszła kolej na ich godnego następcę. Firma MSI, producent wysokiej jakości kart graficznych, płyt głównych oraz urządzeń mobilnych, prezentuje nową kartę graficzną N580GTX-M2D15D5, z najszybszym na rynku, jednordzeniowym procesorem graficznym. Jest to wyprodukowany w procesie technologicznym 40nm GF110 z 512 rdzeniami CUDA, obsługujący technologie DirectX 11 oraz NVIDIA 3D Vision Sourround. Karta N580GTX-M2D15D5 wyposażona została w 1536 MB pamięci GDDR5, o 20% szybszej niż w kartach z serii GTX 480. Karty wyposażono również w unikalne narzędzie MSI Afterburner, które umożliwia monitoring pracy karty w czasie rzeczywistym, dzięki czemu użytkownik ma pełną kontrolę nad swoim sprzętem.

Dzięki 512 rdzeniom CUDA możesz liczyć na niespotykaną efektywność
Karty graficzne MSI N580GTX-M2D15D5 posiadają procesor graficzny wyprodukowany w procesie technologicznym 40nm o nazwie GF110 z 512 rdzeniami CUDA. Można powiedzieć, że jest to lider szybkości wśród procesorów, które obecnie znajdują się na rynku. Podczas pracy w stresie, karta wykręciła aż o 32,4% lepszy wynik w teście 3DMark Vantage X-score. Dzięki tej niesamowitej wydajności, MSI N580GTX-M2D15D5, zapewnia znakomite wrażenia podczas gier.

Narzędzie MSI Afterburner
Dzięki autorskiemu narzędziu MSI Afterburner, użytkownicy mogą w prosty sposób zwiększyć napięcie procesora graficznego, by tym samym podnieść jego wydajność do niespotykanego dotąd poziomu. Dodatkowo, zaawansowana funkcja kontroli szybkości obrotowej wentylatorów pozwala na zapewnienie idealnej temperatury układu, w zależności od rzeczywistych potrzeb. Gwarantuje to nie tylko doskonałą jakość chłodzenia, lecz również cichą i stabilną pracę karty graficznej. Oprócz tego, wbudowane narzędzie diagnostyczne o nazwie Kombustor, pozwala na monitorowanie pracy systemu w czasie rzeczywistym, pozwalając na odnalezienie ustawień systemu, zapewniających jak najwyższą wydajność.

Wysoka stabilność dzięki komponentom klasy militarnej
Karta graficzna MSI N580GTX-M2D1GD5 została wyposażona we wszystkie kondensatory polimerowe, które posiadają aluminiowe rdzeń. Zostały one tak zaprojektowane, by temperatura ich pracy była jak najniższa a żywotność jak najwyższa (gwarancja pracy do 10 lat!). Dzięki wykorzystaniu komponentów najwyższej jakości, użytkownicy mogą liczyć na stabilną i efektywną pracę całego systemu, nawet w warunkach dużego obciążenia.

Technologie PhysX oraz 3D Vision Surround
Karta graficzna MSI N580GTX-M2D1GD5 wspiera technologie PhysX oraz 3D Vision. PhysX sprawia że grafika jest bardziej realistyczna natomiast 3D Vision potrafi przenieść użytkownika w trójwymiarowy świat, gwarantując niesamowite doświadczenia w grach oraz w filmach 3D.

Źródło: Informacja prasowa 

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0