Filmy, sport i gry w wysokiej rozdzielczości

Autor: Dział Prasowy, 05 listopada 2010 18:16:30

Firma Epson prezentuje projektory Full HD EH-TW3600 i EH-TW3200, które oferują wysoką jakość obrazu na dużym ekranie w przystępnej cenie. Proste w obsłudze i instalacji projektory dedykowane są osobom, które  zaczynają swoją przygodę z kinem domowym i chcą zainwestować w technologię Full HD, by wykorzystywać ją do oglądania filmów, sportu czy grania.

 

Wspierane przez technologię Epson 3LCD, projektory EH-TW3600 i EH-TW3200, dają płynny, realistyczny obraz o doskonałej jasności i rozdzielczości. Za sprawą wysokiego natężenia światła barwnego, które wynosi odpowiednio 2000 lumenów (EH-TW3600) i 1800 lumenów (EH-TW3200) użytkownik uzyskuje naturalne kolory i jasny obraz niezależnie od oświetlenia.

 

Oba projektory są łatwe w instalacji, a szeroki zakres ustawień obiektywu pozwala osiągnąć doskonały obraz za każdym razem. Magię dużego ekranu można również osiągnąć podłączając projektory do odtwarzacza płyt DVD/Blu-ray, konsoli do gier czy dekodera cyfrowego telewizji kablowej lub satelitarnej,  za pomocą dwóch wejść HDMI.

 

Alexandre Di Caro, menedżer ds. projektorów w firmie Epson, komentuje: "Projektory EH-TW3600 i EH-TW3200 stanowią doskonałą alternatywę dla telewizora z technologią HD, ponieważ są bardziej wszechstronne. Ponadto oferują większy obraz – do 300 cali – który ożywi każdy film, grę czy dyscyplinę sportową".

 

Cechy produktów:

  • Technologia Full HD, duży ekran 1080p,
  • Wysoka jakość obrazu dzięki technologii Epson 3LCD,
  • Wysokie natężenie światła barwnego (CLO),
  • Głęboka czerń i idealna biel dzięki wysokiemu współczynnikowi kontrastu,
  • Łatwa instalacja, regulacja obiektywu w pionie i poziomie,
  • Podłączenie do odtwarzacza DVD/Blu-ray, konsoli do gier, dekodera cyfrowego telewizji kablowej lub satelitarnej,  za pomocą dwóch wejść HDMI.
  • Sugerowane ceny: EH-TW3200 – 4049 PLN;  EH-TW3600 – 5399 PLN

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0