GA-H55M-S2V ze złączem DVI

Autor: Dział Prasowy, 28 października 2010 21:09:33

Nowoczesne komputery domowe stają się coraz bardziej wszechstronne. Pełnią rolę urządzeń zapewniających komfortową, codzienną pracę oraz rozrywkę. Stale rosnącą popularnością cieszą się ekonomiczne rozwiązania, szczególnie, że producenci komponentów komputerowych oferują produkty coraz lepszej jakości także w niższych przedziałach cenowych. Naprzeciw oczekiwaniom klientów konsekwentnie wychodzi firma GIGABYTE, od lat znana na polskim rynku z wysokiej jakości podzespołów PC.Na półki sklepowe trafiła płyta główna GIGABYTE GA-H55M-S2V przeznaczona do współpracy z procesorami Intel® Core i5/ Core i3 (LGA 1156) ze zintegrowanym układem graficznym. Została ona zbudowana w oparciu o chipset Intel® H55 i oferuje dwukanałową obsługę nowoczesnych pamięci DDR3.

GA-H55M-S2V charakteryzuje się niewielkimi wymiarami (płyta w formacie micro ATX), które pozwalają na umieszczenie całego komputera w niewielkiej, designerskiej obudowie. Mimo małego rozmiaru, platforma  wyposażona jest w szeroką gamę niezbędnych złączy. Znajdziemy tu złącze PCI-Express x 16, dzięki któremu możliwa jest rozbudowa systemu o dodatkową kartę graficzną. Nie zabrakło także wyjść D-Sub, DVI, 12 złączy USB czy 6 złączy SATA II.

 

Do niewątpliwych zalet płyty należy również zaliczyć unikalne technologie GIGABYTE: DualBIOS (sprzętowa ochrona BIOS’u przed uszkodzeniami), On/Off Charge (szybkie ładowanie urządzeń firmy Apple: iPod, iPad, iPhone) oraz 3X USB Power (lepsza kompatybilność z urządzeniami USB). Co również ważne, wszystkie produkty GIGABYTE z serii H55 zgodne są z proekologiczną dyrektywą EuP (Energy Using Products).

 

GA-H55M-S2V to niedrogie i nowoczesne rozwiązanie, które pozwoli zbudować optymalny pod względem kosztów komputer o wszechstronnym zastosowaniu. Jest to najtańsza obecnie płyta główna z serii GIGABYTE H55 ze złączem DVI. 

 

Specyfikacja*

 

Model

GA-H55M-S2V

Chipset

Intel® H55

Format

uATX (244x210)

Pamięć

2 DIMM dwukanałowej pamięci DDR3

1333/ 1066/ 800

Złącza graficzne

PCI-E 2.0

PCI-Ex16

Układ graficzny

Zintegrowany w procesorze

PCI x16

1

PCI

2

PCI-Ex1

1

SATA

6 SATA2

LAN

GbE LAN (Realtek 8111E)

USB

12

Audio

ALC888B

BIOS

Dual BiosŹródło:
Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign