MSI N460GTX HAWK Talon Attack - limitowana seria

Autor: Dział Prasowy, 19 października 2010 16:05:21

MSI wprowadza do sprzedaży limitowaną serie karty graficznej N460GTX Hawk “Talon Attack.” Dzięki doskonałej konstrukcji stworzonej do podkręcania składającej się między innymi z 7+1 fazowego układu zasilania, unikatowego chłodzenia Twin Frozr II, Talon Attack otrzymał już pochwały od mediów na całym świecie. Oprócz utrzymania wszystkich unikalnych technologii z N460GTX HAWK, nowy model został wyposażony 0.4ns pamięci GDDR5. Zwiększyła się także częstotliwość taktowania GPU oraz pamięci do 810/3900 MHz. Dzięki temu wyniki N460GTX Hawk Talon Attack w 3DMark Vantage przewyższają rezultaty referencyjnego GeForce GTX 470. Kartę tą można nabyć wyłącznie w sieci sklepów Balta (www.balta.pl) oraz na stronie http://www.sklep-msi.pl/Super szybkie pamięci 0.4ns GDDR5 oraz wysokie domyślne taktowania rdzenia/pamięci (8
10/3900 MHz)

Karta graficzna MSI N460GTX HAWK Talon Attack została wyposażona w bardzo szybkie 0.4ns pamięci GDDR5 oraz domyślnie podniesione częstotliwości zegara GPU oraz pamięci do 810/3900 MHz (780 / 3600 MHz w oryginalnym N460GTX HAWK). Talon Attack w 3DMark Vantage przewyższa rezultaty referencyjnego GeForce GTX 470. W połączeniu z oprogramowaniem Afterburner oraz funkcją potrójnego overclockingu napięciowego, która obejmuje GPU, pamięci i PLL użytkownik otrzymuje platformę stworzoną do bicia rekordów.7+1 fazowa sekcja zasilania z technologią APS

Sekcja zasilania 7+1 w N460GTX Hawk “Talon Attack”  gwarantuje  stabilne zasilanie GPU podczas maksymalnego obciążenia, zapewniając wydajność prądową do 120 A, o wiele wyższą niż konstrukcje referencyjne, zwiększając tym samym potencjał overclockerski. Sekcja zasilana wspomagana jest także przez technologię aktywnego przełączania faz (APS), która nadzoruje aktywność faz w zależności od obciążenia, oszczędzając tym samym energię.


Ekskluzywne chłodzenie Twin Frozr II z podwójnym wiatrakiem

System chłodzenia składa się z dwóch 8cm wiatraków , 4 dużych rurek cieplnych (SuperPipe) oraz solidnego radiatora niklowo-miedzianego, co wpływa na znakomite odprowadzanie ciepła z karty. W porównaniu do referencyjnych konstrukcji temperatura układu jest o 18°C niższa. Jednocześnie szum wiatraków został zredukowany o 8.1dB, by zapewnić komfort pracy.


Komponenty klasy wojskowej

Karta N460GTX Hawk “Talon Attack” została wyposażona w komponenty klasy wojskowej takie jak cewki SFC (Super Ferrite Choke), kondensatory polimerowe (Solid CAPs) oraz kondensatory Hi-c CAP z tantalowym rdzeniem, dla zapewnienia stabilności i żywotności karty.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign