Samsung Odyseja Blu-ray – kosmiczne wrażenia w jakości Full HD

Autor: Dział Prasowy, 14 października 2010 14:50:43

Nie masz jeszcze odtwarzacza Blu-ray? Pojawia się doskonała okazja, by to zmienić. Darmowe filmy czekają w sieci wypożyczalni Beverly Hills Video na wszystkich klientów, którzy zdecydują się na zakup odtwarzaczy Blu-ray marki Samsung.

W ramach akcji Samsung Odyseja Blu-ray każdy klient, który po 27 września dokona zakupu jednego z odtwarzaczy Blu-ray marki Samsung, będzie mógł za darmo wypożyczyć w Beverly Hils Video co drugi z 10 filmów. Wystarczy, że zarejestruje swój zakup, wypełniając formularz dostępny w sklepach bądź na stronie internetowej www.samsungodysejabluray.pl i prześle go na adres organizatora wraz kopią dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT wystawiona na osobę fizyczną).

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany, czy warto kupić odtwarzacz Blu-ray marki Samsung, to teraz możesz wypróbować go w swoim domu za 1 grosz przez 3 dni. Wystarczy zarejestrować się na stronie akcji www.samsungodysejabluray.pl bądź w jednym z salonów Beverly Hills Video, zarezerwować dogodny dla siebie termin oraz wybrać salon, w którym odbierzemy wypożyczany sprzęt. „Akcja Samsung Odyseja Blu-ray daje klientom możliwość przetestowania i przekonania się na własne oczy, jakie są zalety technologii Blu-ray” – powiedział Michał Grzeliński, CE Marketing Manager w Samsung Electronics Polska.

Akcja Samsung Odyseja Blu-ray potrwa do końca czerwca 2011r. Promocją objętych jest 19 odtwarzaczy Blu-ray marki Samsung. Szczegóły oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej www.samsungodysejabluray.pl. Akcja Samsung Odyseja Blu-ray obsługiwana jest przez firmę Data Solutions specjalizującą się we wsparciu sprzedaży. Firma Data Solutions odpowiada za strategię oraz opracowanie i obsługę IT projektu.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign