Targi ON/OFF 2010!

Autor: Mateusz Szewc, 12 października 2010 20:02:36

Zapraszamy do udziału w premierowej edycji Targów Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF 2010! Największe show nowych technologii odbędzie się już za 12 dni w Warszawskim Centrum Expo XXI. Wydarzenie, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, z dnia na dzień stają się coraz większe. Największe światowe koncerny przez dwa dni pod jednym dachem prezentować będą najnowsze rozwiązania technologiczne. Premierowe pokazy sprzętu oraz gier, nowinki ze świata multimediów, konkursy, prezentacje, a wszystko to przygotowane w niespotykanej dotąd oprawie.

Firmy oraz atrakcje ON/OFF 2010

Jedną z głównych atrakcji tegorocznej edycji ON/OFF 2010 będzie pokaz technologii Kinect dla Xbox 360, dzięki której sterowanie konsolą odbywa się za pomocą ruchów ciała, nie wymagając przy tym żadnego innego kontrolera – urządzenie będzie dostępne w sklepach dopiero od listopada. To rewolucyjne rozwiązanie firmy Microsoft nada niewątpliwie nowy wymiar rozrywce multimedialnej. Na targach zaprosimy także do sprawdzenia możliwości produktów firmy Asus, w tym przede wszystkim laptopa Asus NX90 w specjalnie przygotowanym Soundroom`ie. W czasie targów przygotowane zostaną kina 3D, realizowane m.in. przez firmy JVC oraz LG.

W Strefie Mobilnej najnowsze telefony i akcesoria zaprezentują Nokia, Sony Ericsson, MyPhone oraz zgsklep. Tam również Microsoft pokaże zastosowania systemu Windows 7 w urządzeniach mobilnych. Zobaczymy także najnowsze produkty firm MSI, Toshiba, Intel i Asus. Setki atrakcji czekać będą także w Strefie Gier, gdzie swoje najnowsze tytuły pokażą CD Projekt, Microsoft, Nintendo oraz Ubisoft. Natomiast, dzięki firmom 4max i Big Race Sim, będzie można spróbować swoich umiejętności rajdowych na symulatorach wyścigowych. Swoje produkty wyeksponują ponadto Razer, Omega, Platinet, Qpad, media-tech a także Enermax oraz DLink. W Strefie Obrazu zobaczycie najnowsze telewizory, monitory oraz projektory marek, LG, JVC, Toshiba, Samsung, Hannspree, Epson oraz Alstor. Czwartą strefą tematyczną jest Strefa Dźwięku, w której najwyższej klasy sprzęt audio zaprezentują EIC, Denon, Polpak Poland, Hi Fi Ja i Ty, Sonos oraz HiFi Choice. Niespotykana jakość dźwięku połączona z oryginalnym designem urządzeń przyciągnie na pewno uwagę nie tylko pasjonatów, ale również osób na co dzień niezwiązanych z tą dziedziną. Na targach swoje produkty pokażą również Level77, prezentujący najnowszą kolekcję odzieży, firma Anovis z oryginalnymi stołami do laptopów. Ponadto przygotowujemy również stoisko „Retro”, w którym każdy będzie mógł cofnąć się w czasie i zobaczyć jak wyglądały gry komputerowe przed ponad 20 laty… Wszystko w jednym zobaczycie ponadto na stoisku popularnego portalu HDTV. Zobaczycie i sprawdzicie. Stoisko przygotowane pod hasłem „Obalamy mity” ujawni wszystkie tajemnice producentów i możliwości produkowanego przez nich sprzętu. Jeśli ktoś zastanawia się nad wzbogaceniem domowego audio-video to obecność na stoisku HDTV i poznanie wiedzy podanej w bardzo przystępny i przede wszystkim w doświadczalny sposób, jest po prostu obowiązkowa.

Master Music Chopin

Master Music Chopin to wyjątkowa gra muzyczna, wyprodukowana przez Bloober Team i dystrybuowana przez CD Projekt, której ekskluzywna premiera odbędzie się podczas ON/OFF VIP Day. To pierwsza polska gra muzyczna, przypominająca takie serie jak Gitar Hero czy Rock Band. Pokaz premierowy uświetnią swoją obecnością m.in. Ewa Farna, Iwona Węgrowska i Master Music Chopin Band. Prezentacja gry rozpocznie się w piątek o godzinie 20:30.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign