BenQ DV-S11

Autor: Dział Prasowy, 11 października 2010 19:24:12

Firma BenQ, jako pierwsza na świecie zaprezentował kieszonkową kamerę wideo z wbudowanym mini projektorem LED - model S11. Urządzenie oferuje wiele innowacynnych funkcji i rozwiązań, ma rozdzielczość full HD (1080p) oraz wbudowany projektor LED.

Nakręcone kamerą BenQ S11 filmy można natychmiast pokazać znajomym – nie tylko na 3,5 calowym wbudowanym ekranie, ale i na ścianie, dzięki wbudowanemu projektorowi LED – obraz może mieć przekątną nawet 50” (127 cm). Co więcej, po podłączeniu S11 do komputera można do kamery przesłać przekonwertowane inne materiały - wideo klipy, filmy itp. – i oglądać je na dużym ekranie.

Korzystając z kamery w każdych warunkach np. w wakacje czy podczas rodzinnych uroczystości, użytkownicy mogą szybko i łatwo udostępniać nagrania przyjaciołom i rodzinie.

Wygodny w użyciu jest dotykowy wyświetlacz LCD kamery, który pozwala nie tylko na oglądanie nakręconych materiałów, ale i na wybór pojedynczych klatek filmu i zapisanie ich w pamięci kamery (i na karcie SD) w postaci oddzielnych zdjęć - bez konieczności angażowania komputera do tego celu. BenQ S11 jest pierwszą na świecie miniaturową kamerą full HD z wbudowanym projektorem zaprojektowaną i wykonaną według najnowszych standardów wzorniczych i ergonomicznych.

Obudowa wykonana jest z miłego w dotyku aluminium połączonego z tworzywem sztucznych. Zaokrąglone kształty i dotykowy ekran sprawiają, że kamera jest bardzo poręczna i wygodna w obsłudze.Obejrzeć to, co nienagrane …
Często zdarza się, że zanim naciśniemy klawisz nagrywania, to umyka nam początek ciekawego zdarzenia – pies ucieka nam z kadru, dziecko zmienia już swoja czarującą minkę … BenQ S11 ma na to lekarstwo – funkcja pre-recording rejestruje dla nas - niejako na zapas - to co dzieje się przez 3 sekundy zanim naciśniemy zapis … co to oznacza w praktyce, każdy sobie zapewne bez trudu dopowie, wspominając swoje nieudane filmy.

10 zdefiniowanych trybów pracy
W BenQ S11, zdefiniowano 10 trybów pracy, dostosowujących parametry rejestracji obrazu do różnych, typowych warunków. Są to tryby: Auto, Noc, Sport, Krajobraz, Portret, Słońce, Sztuczne ognie, Kwiaty, Piasek/Śnieg oraz Woda. Dzięki nim, nawet niedoświadczony użytkownik może dobrze filmować w różnych warunkach, szybko zmieniając parametry – wybierając odpowiedni tryb pracy.

3,5 calowy, dotykowy ekran
Kamera S11 ma dotykowy ekran o rozdzielczości 230 000 pikseli i jasności 300cd/m2.

System intuicyjnej nawigacji upraszcza sterowanie kamerą zarówno przy rejestracji filmów, jak i przeglądaniu nakręconych materiałów. Za pośrednictwem portu HDMI kamerę można podłączyć bezpośrednio do telewizora czy monitora i przeglądać nagrane materiały.

3 kolory
Kamera dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych – można wybrać kolor najbardziej pasujący do upodobań użytkownika. „Błyszczący pomarańczowy” – emanuje radością życia, „krwisty czerwony” – wyraża namiętności i pasje, a „elegancki czarny” – jest dla osób bardziej konserwatywnych, ceniących stonowane kolory.

Kamera dostępna będzie w Polsce w listopadzie br. w sugerowanej cenie detalicznej 799 zł.
Gwarancja 24 miesiące door-to-door.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign