Zaawansowane wzmacniacze samochodowe Blow

Autor: Dział Prasowy, 27 września 2010 20:04:06

BLOW, producent zaawansowanych samochodowych urządzeń multimedialnych, wprowadza do sprzedaży serię wzmacniaczy samochodowych serii BLOW ZR (250A/350A/450A). Wzmacniacze charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Urządzenia umożliwiają ciągłą regulację tonów niskich, dzięki czemu zapewniają dokładne zestrojenie z wykorzystywanym zestawem car audio. Wszystkie modele serii BLOW ZR wykorzystują system szybkiej redukcji szumów i umożliwiają jednoczesną obsługę subwoofera i głośników zewnętrznych. Zaawansowany system zabezpieczeń chroni sprzęt przed przegrzaniem, przeciążeniem lub zwarciem, zaś funkcja włączania ze zwłoką chroni głośniki przed uszkodzeniem. Obudowa wyposażona jest w pozłacane złącza RCA i wyprowadzenia. Wzmacniacze pracują w zakresie częstotliwości 20-20000 hz, a stosunek sygnału do szumu wynosi 90 db.

BLOW ZR250A
W standardzie działa jako wzmacniacz stereo (dwukanałowy) o mocy 2x50 W lub 2x90 W, w zależności od rezystancji wyjścia. Wzmacniacz zbudowany jest na układach scalonych MOSFET, co umożliwia podłączenie wzmacniacza w trybie jednokanałowym (mono), uzyskując tym samym moc150W. Można podłączyć do niego dużej mocy kolumny lub głośnik niskotonowy. Odpowiednie dobrane ustawienia przełącznika FILTR eliminują konieczność stosowania zwrotnic.

BLOW ZR350A
Wzmacniacz zawiera dwa standardowe kanały o mocy 2x50 W lub 2x 90W i dodatkowo oddzielny kanał do podłączenia głośnika niskotonowego o mocy 150W lub 260 W, w zależności od rezystancji. Wzmacniacz można również mostkować uzyskując konfigurację jednego kanału do podłączenia głośnika niskotonowego (subwoofera) oraz jednego kanału pracującego w pełnym zakresie. Do kanału mostkowanego można podłączyć głośnik lub kolumnę o mocy 100W dla 4Ohm lub 160-180 W dla 2 Ohm, a nawet subwoofer wyposażony w zwrotnicę. Kanał przeznaczony do głośnika niskotonowego posiada filtr dolnoprzepustowy. W trybie filtracji nie wymagana jest zwrotnica subwoofera.

BLOW ZR450A
Wzmacniacz zawiera cztery niezależne kanały z możliwością ustawiania filtrów górno- i dolno- przepustowych dla pary kanałów o mocy 4x50 W lub 4x 90W. Sąsiednie skrajne pary kanałów można podłączać w schemacie mostek, co podnosi moc wzmacniacza dla mostkowanych kanałów. W takim trybie wzmacniacz dysponuje dwoma niezależnymi kanałami stereo o mocy 2x150 W.

BLOW ZR to najwyższej jakości sprzęt spełniający oczekiwania wymagających użytkowników. Seria ZR dostępna jest na rynku polskim od września 2010 r., odpowiednio w cenie:
- BLOW ZR 250A – 220 PLN brutto
- BLOW ZR 350A – 281 PLN brutto
- BLOW ZR 450A – 289 PLN brutto.
Urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Źródło: Informacja prasowa

 

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign