Najwyższa jakość dźwięku w notebookach MSI GX660

Autor: Dział Prasowy, 22 września 2010 11:45:52

Czy czułeś kiedyś, że dźwięk w Twoim notebooku nie spełnia Twoich oczekiwań i nie oddaje w pełni napięcia, jakie panuje podczas emocjonującej rozgrywki toczącej się w wirtualnym świecie? Odpowiedzią na ten problem jest najnowszy notebook ze stajni MSI GX660. Został on wyposażony w najwyższej jakości, dwukanałowe głośniki marki Dynaudio oraz obsługuje system dźwiękowy DTS Surround Sensation UltraPC™. Dzięki temu będziesz mógł się cieszyć kinową jakością dźwięku, bez względu na to gdzie się znajdujesz.

Dzięki systemowi DTS, notebook MSI GX6600 posiada zdolność do symulowania sygnału dla głośnika centralnego oraz głośników bocznych, co zapewni dźwięk przestrzenny nawet posiadaczom głośników systemu 2.1. Efekt będzie również bardzo wyraźny w słuchawkach. GX660 to najlepsza jakość wrażeń, bez względu na to czy słuchasz muzyki, oglądasz film czy też grasz w gry.

Niesamowity dźwięk teraz również w notebooku
Najwyższa jakość dźwięku: Technologia DTS Surround Sensation UltraPC™ pozwala na stworzenie przestrzennego systemu audio, bez konieczności podłączania zestawu sześciu głośników. Pozwala również na przetworzenie dźwięku dwukanałowego na wielokanałowy. Dźwięk jest dzięki temu dynamiczny, realistyczny oraz przestrzenny. Nie uwierzysz, że to notebook.
Technologia DTS Voice Clarification: Notebooki gamingowe z serii GX660 zostały wyposażone w dodatkową technologię DTS Voice clarification, która poprawia czystość sygnału (głosu). Dzięki temu, nawet podczas najgłośniejszych wybuchów podczas rozgrywki będziesz w stanie usłyszeć głos osób z Twojej drużyny. Kolejną technologią obsługiwaną przez GX660 jest DTS Bass Enhancement oraz DTS Sound Stage. Pierwsza z nich poprawia jakość basów, dodając im mocy oraz głębi, natomiast druga poprawia akustykę, dzięki czemu otrzymujemy brzmienie spotykane na sali koncertowej lub w operze.

Precyzyjnie rozmieszczenie głośników: Inżynierowie projektujący notebooka GX660 podeszli do zadania niezwykle kompleksowo dopracowując go nawet w najdrobniejszych szczegółach. Pomyślano również o rozmieszczeniu głośników tak, by zapewniały one jak najlepszą jakość dźwięku. Bazując na doświadczeniach firmy Dynaudio – światowego lidera w produkcji systemów audio – umieszczono głośniki w taki sposób, że dźwięk dociera do odbiorcy bez jakichkolwiek zakłóceń.

Komponenty z najwyższej półki dla jeszcze lepszych osiągów
Karta graficzna ATi Mobility Radeon HD 5870 (z 1GB pamięci GDDR5 VRAM): Zastosowana w MSI GX660 karta graficzna wyposażona w 1GB pamięci GDDR5 VRAM, zapewnia płynną i wyrazistą grafikę, odpowiadającą wymogom pasjonatów gier komputerowych. Karta graficzna notebooka wspiera obsługę bibliotek multimedialnych DirectX 11, zapewniając zdumiewające efekty 3D oraz zwiększając realizm wrażeń.

Architektura RAID 0: MSI GX660R pozwala na implementację dwóch dysków za pomocą macierzy RAID 0. Dzięki temu użytkownik może korzystać z przyspieszonej transmisji danych (do 70%), powiększonej przestrzeni dyskowej oraz ze zwiększonej odporności na awarie.

Trzy sloty pamięci DDR3: Aby zapewnić graczom jak najlepsze osiągi, MSI GX660 został wyposażony w 3 sloty DDR3, aby umożliwić implementację do 12GB pamięci, zapewniając w ten sposób wydajność klasy serwerowej.

Obsługa portów USB 3.0: MSI GX660 został wyposażony w najnowszej generacji porty USB 3.0, które umożliwiają transfer danych z prędkością 5 GB/s, czyli ok. 10-cio krotnie szybciej niż w przypadku portu USB 2.0. USB 3.0 to nie tylko znacznie szybsze przesyłanie danych, lecz również o 80% więcej mocy, do zasilania baterii urządzeń peryferyjnych.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign