Tej jesieni dodaj koloru Twojej przenośnej pamięci od PNY!

Autor: Dział Prasowy, 09 września 2010 18:44:18
Po wiosennej prezentacji bezzatyczkowych pamięci przenośnych Attaché Storage Edition, firma PNY Technologies, jeden z głównych aktorów na rynku przenośnych pamięci, prezentuje tej jesieni nową linię drukowalnych etykietek kompatybilnych ze wszystkimi pamięciami Attaché Storage Flash Drives.

Dzięki wielu dostępnym kolorom i interesującym designom, te adaptowalne etykietki sprawią, że każda pamięć Attaché flash drive będzie łatwa w identyfikacji dla użytkownika (który nadal będzie mógł opisać zawartość pamięci na etykietce za pomocą
długopisu).

Dzięki temu prostemu rozwiązaniu od PNY Technologies niezliczone klucze USB w domu każdego z nas będą łatwiejsze do zidentyfikowania. Zaprojektowane by trafić w gust dużej rzeszy użytkowników, od nastolatków i studentów po profesjonalistów zawodu, etykietki te będą dostępne do ściągnięcia bezpośrednio ze strony internetowej Attaché Storage. PNY Technologies jest aktualnie jedyną na rynku firmą oferującą tego typu etykietki dla przenośnych pamięci.
Zmiana etykietki w 4 prostych krokach:

Chcesz uaktualnić zawartość klucza USB i opisać nowe pliki, ale nie masz już etykietek? Odwiedź stronę www.pny.eu/attache_storage, w zakładce Attaché Storage możesz stworzyć nowe etykietki:

1. Ściągnij szablon na www.pny.eu/attache_storage
2. Wydrukuj etykietki używając samoprzylepnego papieru
3. Wytnij
4. Naklej je na klucz USB i podpisz!

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign