Flash Music – muzyczna rewolucja

Autor: Dział Prasowy, 30 lipca 2010 23:30:27
Jedyny producent pamięci komputerowych w Europie, polska firma Wilk Elektronik SA wraz z wytwórniami Universal Music Polska i Magic Records zaprezentował markę FLASH MUSIC. Jest to muzyka zapisana na popularnej karcie pamięci microSD marki GOODRAM.

- Uwolnij muzykę, to hasło promujące muzykę na kartach pamięci – wyjaśnia Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik SA – i tak też jest w rzeczywistości, muzykę na karcie pamięci możemy wziąć ze sobą gdziekolwiek chcemy. Brak zabezpieczeń DRM pozwala na swobodne odtwarzanie tej samej karty w telefonie komórkowym, odtwarzaczu MP3, kinie domowym, czy sprzęcie car-audio. Albumy FLASH MUSIC są także idealnym rozwiązaniem dla użytkowników mobilnych komputerów, w których kosztem mobilności i minimalizacji nie znalazło się miejsce na optyczny napęd CD/DVD, jak np. Netbooki, czy Tablety.Piosenki zostały zapisane w formacie MP3, w najwyższej jakości 320kbps. Każdy z sześciu albumów wydanych w formacie Flash Music zapisany został na 2GB kartach pamięci GOODRAM.* Trzy razy większa pojemność pozwoliła również na umieszczenie specjalnych dodatków, których nie ma na płycie CD. Dodatkowa, wolna przestrzeń na karcie pamięci GOODRAM może być dowolnie wykorzystana przez użytkownika np. w celu budowania prywatnych kolekcji dotyczących artysty.

Flash Music to nie tylko wydawnictwo albumów muzycznych na kartach pamięci. Już wkrótce sami użytkownicy będą mogli zadecydować, jaka muzyka pojawi się na kolejnych składankach Flash Music. Dzięki temu każdy będzie mógł zapisać się w historii polskiej muzyki, decydując o doborze piosenek do albumów Flash Music.
Podobnie jak wszystkie produkty GOODRAM, karty pamięci, na których nagrano albumy muzyczne, objęte są wieczystą gwarancją. Więcej informacji: www.goodram.com/music oraz www.facebook.com/flashmusic.

*Lista albumów, które 6 sierpnia ukażą się w formacie FLASH MUSIC:

1. KOMBII – O MIŁOŚCI
2. URSZULA – DZIŚ JUŻ WIEM
3. TIËSTO – KALEIDOSCOPE
4. SCHILLER – ATEMLOS
5. SIMPLY RED – SONGS OF LOVE
6. RÓŻNI WYKONAWCY - FLASH MUSIC SUMMER HITS

Dodatkowe informacje:
- Bitrate: MP3 320kbps
- Brak zabezpieczeń DRM
- Nośnik: karta microSD GOODRAM
- Pojemność: 2GB
- Gwarancja: wieczytsa
- Jednostka opakowania: digipack
- Sugerowana cena detaliczna: 44zł
- W skład zestawu wchodzi: album muzyczny z pełną licencją, karta microSD, adapter SD

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign