Option ICON XY – z własną obudową

Autor: Dział Prasowy, 28 lipca 2010 12:12:01
Firma wel.com, dystrybutor modemów i akcesoriów do odbioru mobilnego internetu, przedstawia modem najnowszej generacji, Option ICON XY. Co wyróżnia ICON XY spośród wielu tego typu produktów? Możliwość dostosowania wyglądu modemu do własnych upodobań poprzez wymianę wierzchniej i spodniej nakładki dekoracyjnej. Jest to doskonały sposób na spersonalizowanie urządzenia i ozdobienie jego obudowy dowolnymi grafikami, np. zdjęciami bliskich lub fotografiami z wakacyjnych wojaży. Zamówienie obudowy według własnego projektu kosztuje około 20 USD.

Option ICON XY jest niewielkich rozmiarów urządzeniem o wadze zaledwie 28 gramów. Można go używać w podróży wraz z notebookiem, ale także jako modem biurowy podłączony do komputera stacjonarnego. ICON XY został wyposażony w innowacyjne, obrotowe i chowane do wewnątrz złącze USB, dzięki czemu urządzenie jest odporne na uszkodzenia. Wbudowane gniazdo microSD pozwala na przechowywanie najważniejszych danych na kartach pamięci. Option ICON XY umożliwia niezawodny i szybki dostęp do internetu dzięki oprogramowaniu uCAN Connect. Mechanizm Zero-CD Plug’n’Play błyskawicznie instaluje aplikacje w trzech prostych krokach.

Obok dużej funkcjonalności urządzenia, koronną zaletą Optiona ICON XY jest jego wygląd, który zależy od gustu i osobistych upodobań użytkownika. Wymienne nakładki dekoracyjne umożliwiają ekspozycję dowolnych materiałów graficznych, np. logo firmy, zdjęć z rodzinnego albumu, czy też fotografii z niezapomnianych, egzotycznych podróży. Wystarczy skorzystać z kreatora dostępnego na stronie producenta, aby zaprojektować własną obudowę modemu: http://www.optionskins.com/loadCustomizer.php

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie dystrybutora, firmy wel.com:
http://www.wel.com.pl/p/pl/367/icon+xy.html

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign