Dragon Quest IX Sentinels of the Starry Skies

Autor: Dział Prasowy, 22 lipca 2010 22:33:56
Jedna z największych gier na Nintendo DS dotrze do Europy 23 lipca, dając graczom starego kontynentu możliwość doświadczenia fenomenu, który w Japonii osiągną już 4,2 mln graczy. Z możliwościami charakteryzowania swojego bohatera oraz gry z przyjaciółmi poprzez wireless DRAGON QUEST IX: Sentinels of the Starry Skies™, stworzone przez Square Enix Co., Ltd., daje ludziom w każdym wieku, niezależnie od doświadczenia w grach znakomite przeżycie fantastycznej gry i wspólnej zabawy z przyjaciółmi.

Gra zaczyna się już na etapie tworzenia swojego bohatera, gdzie można wybrać twarz, włosy czy kolor oczu. W dalszej podróży bohaterowie są stopniowo rozwijani i maja do wybory ponad 1 000 elementów z pośród sprzętów, zawodów i umiejętności.

Czterech graczy, używając Wi Fi, może stworzyć drużynę, z którą będą odkrywać lochy i zwalczać nieustraszone potwory. Dodatkowo system gry w drużynie zawiera Canvassing Mode, który pozwala utrzymywać sie w grze nawet, kiedy twój DS jest właśnie w kieszeni, torbie lub plecaku.

Dwóch graczy znajdujących sie w swoim własnym zasięgu może automatycznie i bezprzewodowo dzięki Canvassing Mode wymieniać informacje, pozdrowienia czy uaktualniać mapy skarbów. Mapy te pozwalają na odkrycie w innym wypadku niemożliwych do znalezienia grot z potworami oraz rzadkich obiektów.
Interakcja z różnymi bohaterami rozwija historię i popycha graczy do następnego punktu. Gracz może być proszony o znalezienie brakującego elementu lub zabicia potwora w określony sposób. Za to otrzymuje nagrody, którymi mogą być rzadkie przedmioty lub nowe umiejętności. Podczas wyprawy gracze zmierzą się z potężnymi potworami w pojedynkach. Im więcej z nich zwalczą tym silniejsi się stają.

Przygodę rozpoczynamy 23 lipca, kiedy to Dragon Quest IX Sentinels of the Starry Skies wyląduje na europejskim rynku.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0