Kyocera Mita FS-1120D i FS-1120DN – nowe drukarki

Autor: Dział Prasowy, 19 lipca 2010 22:18:42
Firma Arcus, wyłączny importer produktów marki Kyocera Mita w Polsce, wprowadził do swojej oferty dwie, monochromatyczne drukarki laserowe Kyocera Mita FS-1120D i Kyocera Mita FS-1120DN. Są to produkty skierowane do małych i średnich firm, a także użytkowników indywidualnych, którym zależy na niskich kosztach wydruku. Do budowy drukarek wykorzystano znane z innych modeli Kyocera Mita, ceramiczne bębny o długiej żywotności (do 100.000 stron), które zapewniają najniższe na rynku koszty eksploatacji i gwarantują długą żywotność urządzeń oraz dobrą jakość drukowanych materiałów. Na uwagę zasługuje sprzętowy duplex umożliwiający automatyczny, dwustronny druk, który dodatkowo wpływa na obniżenie rachunków i zmniejsza zużycie papieru. Drukarki zapewniają również redukcję generowanego hałasu (Half Speed Mode) do 49 dB, co sprawia, że urządzenia te są jednymi z najcichszych na rynku w swojej klasie.

Drukarki Kyocera Mita FS-1120D i Kyocera Mita FS-1120DN umożliwiają ekonomiczny druk z prędkością do 30 stron A4/minutę w rozdzielczości 600x600 dpi. Oba modele zostały wyposażone standardowo w podajnik na 250 arkuszy, z możliwością opcjonalnego powiększenia o dodatkową szufladę o tej samej pojemności. Model Kyocera Mita FS-1120DN został ponadto wyposażony w kartę sieciową, umożliwiającą szybki wydruk z komputerów podłączonych do firmowej sieci.

„Po raz kolejny Kyocera Mita udowadnia, że kładzie duży nacisk na jakość, niezawodność i obniżanie kosztów związanych z eksploatacją. Nowe drukarki FS-1120D i FS-1120DN są tego najlepszym przykładem. Konstruktorzy połączyli zalety kompaktowej obudowy z najlepszymi rozwiązaniami znanymi z droższych i bardziej zaawansowanych modeli, czego rezultatem są wydajne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w biurach, bibliotekach, agencjach podróży, recepcjach hoteli lub innych miejscach, gdzie liczy się szybki, wyraźny druk oraz niskie koszty jego wytworzenia. Dodatkową zaletą jest intuicyjne oprogramowanie,które w połączeniu z nowym panelem informacyjnym pozwala na ciągły monitoring stanu drukarek, a także prosty w obsłudze mechanizm wymiany tonera. Te wszystkie cechy sprawiają, że drukarki FS-1120D i FS-1120DN są „przyjazne” użytkownikowi, a ich obsługa nie powinna sprawiać trudności nawet niedoświadczonym odbiorcom.”- powiedział Łukasz Rumowski, Dyrektor Działu Rozwoju Produktów w Arcus S.A.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0