SAMSUNG PRZEDSTAWIA BD-C8500

Autor: Dział Prasowy, 10 czerwca 2010 20:01:25
Przed nami jedno z najbardziej widowiskowych wydarzeń sportowych tego roku – Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Dla tych, którzy nie chcą przegapić żadnej bramki, Samsung przygotował najnowszy odtwarzacz Blu-ray BD-C8500, wyposażony w twardy dysk o pojemności 500 GB. To wystarczy by zapisać wszystkie mecze tegorocznego Mundialu w jakości HD!

Samsung BD-C8500 to zaawansowany odtwarzacz Blu-ray wyposażony m.in. w cyfrowy tuner telewizyjny DVB-T i wbudowany dysk twardy 500GB. Urządzenie odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty obrazu i dźwięku, w tym m.in. pliki HD DivX, MKV, AVCHD. Najnowszy odtwarzacz Samsunga oferuje nie tylko znakomite parametry obrazu i dźwięku, ale również szereg funkcji dodatkowych.

Nie przegapisz ani minuty
Wbudowany dysk twardy o pojemności 500GB pozwala nagrywać ulubione programy w jakości cyfrowej i to bez względu na to co akurat oglądamy. Wystarczy podłączyć odtwarzacz do anteny naziemnej telewizji cyfrowej z jednej strony i do telewizora z drugiej. Urządzenie pozwala na zaprogramowanie nagrywania o dowolnej porze, z każdego z dostępnych kanałów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że nie przegapimy żadnej interesującej transmisji. Dodatkowo, dzięki funkcji Time Shift, w każdej chwili można też cofnąć lub zatrzymać oglądany właśnie program. Wbudowana pamięć o pojemności 500GB pozwala na zapisanie około 240 godzin materiału w standardowej rozdzielczości lub ok. 120 godzin w jakości HD.Nieograniczona łączność
Najnowsza propozycja Samsunga oferuje także rozbudowane funkcje łączności. Wbudowana karta Wi-Fi umożliwia bezprzewodowe przesyłanie danych bezpośrednio z komputera na odtwarzacz Blu-ray i odtwarzanie ich na ekranie telewizora. Dodatkowo, funkcja Internet@TV pozwala na korzystanie z zasobów sieci przy pomocy specjalnych aplikacji dostępnych na wirtualnej platformie Samsung Apps. Usługa ta zapewnia dostęp do najpopularniejszych serwisów internetowych takich, jak m.in. YouTube, Twitter, Picasa, czy serwisy informacyjne i ekonomiczne wydawnictwa Agora.

Najnowszy odtwarzacz Samsung BD-C8500 jest dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 2299 zł.

Źródło:
Informcja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0