Motorola FLIPOUTTM z MOTOBLUR

Autor: Piotr Szabla, 02 czerwca 2010 21:48:25
Motorola przedstawiła dzisiaj telefon Motorola FLIPOUTTM z MOTOBLURTM, stylowo-kwadratowy, kompaktowy smartfon, który podkreśla wyjatkowość właściciela.

Model FLIPOUT, który będzie dostępny w Europie od drugiego kwartału 2010 r., działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.1. Telefon wyposażony jest w innowacyjny kwadratowy wielodotykowy wyświetlacz, który obracając się odsłania pięciorzędową klawiaturę QWERTY. Dzięki osobnemu wierszowi z klawiszami numerycznymi, już nigdy wprowadzanie cyfr i numerów nie będzie spowalniać użytkowników. Dodatkowe korzyści z platformy Android 2.1 dostępne na FLIPOUT to aż dziewięć ekranów domowych, dynamiczne tapety i dodatkowe zabezpieczenia dla użytkowników serwerów exchange. Telefon oferuje także rozszerzone wsparcie funkcjonalności MOTOBLUR ułatwiając w ten sposób śledzenie zdarzeń, które się dla Ciebie liczą.

“FLIPOUT łączy dziedzictwo wzornictwa Motoroli z aktualną funkcjonalnością Androida, aby nadać nowy charakter typowej formie smartfonu. Dzięki niezwykle kompaktowej kwadratowej obudowie, FLIPOUT przyjemnie mieści się w dłoni, torebce lub kieszeni czyniąc bycie w kontakcie łatwym i zabawnym,” powiedział Kamil Tuma, General Manager firmy Motorola na Europę Środkowo-Wschodnią, Turcję
i Izrael.

“Dla miłośników sieci społecznościowych, FLIPOUT ma rozszerzoną wersję innowacyjnego oprogramowania MOTOBLUR, które oferuje nowe korzyści takie, jak dodatkowa personalizacja i opcje filtrowania, widgety do zarządzania danymi i baterią oraz wiele innych.

“Telefon Motorola FLIPOUT jest sprytny, społecznościowy – i kwadratowy! To kolejny przykład tego, że nasze bogate pod względem stylistyki i możliwości portfolio telefonów z Androidem jest atrakcyjne dla miłośników smartfonów,” dodał Kamil Tuma.

Paleta barw dla telefonu FLIPOUT będzie różnić się w zależności od kraju. Pełna paleta dostępnych kolorów to: lukrecjowa czerń, malinowa czerwień, brylantowy błękit, makowa czerwień, szafranowa żółć oraz biel.

Rozszerzony MOTOBLUR
MOTOBLUR jest innowacyjnym rozwiązaniem społecznościowym, które synchronizuje kontakty, pocztę, wiadomości, zdjęcia i wiele innych - ze źródeł takich, jak Facebook ®, MySpace, Twitter, Gmail ™, służbowa i prywatna poczta czy LastFM - aby automatycznie wyświetlić je na ekranie głównym.

FLIPOUT oferuje rozszerzoną funkcjonalność MOTOBLUR, która zawiera:
• Widgety Zdarzeń i Wiadomości agregujące wiadomości, e-maile, SMS-y oraz aktualizacje opisów mogą być filtrowane na podstawie źródła, kontaktu, grupy kontaktów, aby użytkownik mógł widzieć dokładnie to, co chce.
• Użytkownicy mają również możliwość przesuwania i zmiany rozmiaru wgranych widgetów.
• Manager Baterii – działa w jednym z trzech trybów (Wydajności, Użytkownika lub Oszczędzający baterię), aby aktywnie zarządzać zużyciem baterii .
• Manager Danych – widget, który monitoruje korzystanie z transmisji danych bezpośrednio
z ekranu głównego jest szczególnie pomocny użytkownikom kart prepaidowych oraz planów taryfowych bez bezpłatnych pakietów transmisji danych.
• Osobisty & Korporacyjny Email - dostarczany bezpośrednio do urządzenia.

Telefon oferuje również wszystkie standardowe funkcje programu MOTOBLUR:
• Wygodę: automatyczne backupowanie kontaktów, loginów i haseł, personalizacja ekranów domowych oraz wszelkich wiadomości na bezpiecznym serwerze MOTOBLUR.
• Bezpieczeństwo: zdalne kasowanie danych na zgubionych lub skradzionych urządzeniach oraz przywracanie kontaktów, wiadomości i ustawień sieci oraz serwerów pocztowych na nowym urządzeniu.

Usłysz i bądź usłyszany
FLIPOUT wykorzystuje technikę CrystalTalkTM PLUS, która, aby zapewnić lepszą jakość rozmów, wzmacnia głos rozmówcy jednocześnie filtrując hałas. CrystalTalk PLUS, aby zapewnić wysoką jakość rozmów, oprócz wbudowanego mikrofonu i głośnika, wykorzystuje dodatkowy mikrofon.

Sieć & Multimedia
FLIPOUT, dzięki funkcji "pinch and zoom", pozwala w optymalny sposób przeglądać zdjęcia oraz strony internetowe. Dzięki wparciu standardu Adobe® Flash® można oglądać strony internetowe, których dotąd nie dało się wyświetlać na urządzeniach mobilnych.

FLIPOUT-owy odtwarzacz multimediów oferuje miłośnikom muzyki funkcję wyświetlania tekstów piosenek na całym ekranie, wsparcie dla usługi song ID oraz rozwiązanie społecznościowe, by wiedzieć, czego słuchają ludzie dookoła Ciebie.

Telefon oferuje także dodatkowe funkcje multimedialne. Technika KODAK PERFECT TOUCH zapewnia doskonałą jakość wyświetlanych zdjęć, pozwala na ich tagowanie i opisywanie oraz umożliwia natychmiastową publikację na portalach Facebook, MySpace, Picasa i Photobucket. 3-megapikselowa kamera z cyfrowym zoomem pozwala robić zdjęcia i nagrywać klipy, a na odtwarzaczu multimediów można oglądać filmy zarówno w formie plików, jak i streamingu video. Interface Bluetooth®1 pozwala na korzystanie ze słuchawki bezprzewodowej oraz transmitowanie muzyki na odległość.

FLIPOUT zawiera pełny pakiet usług Google takich, jak Google Search, Google Maps, Gmail oraz oferuje dostęp do tysięcy aplikacji w Android Market™.

Dostępność
Telefon Motorola FLIPOUT z MOTOBLUR-em zostanie wprowadzony do sprzedaży w Europie w drugim kwartale 2010. Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępności, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem Motoroli. Więcej na temat urządzenia można dowiedzieć się na YouTube lub klikając tutaj. By doświadczyć MOTOBLUR-a, wystarczy wejść na stronę www.motorola.com/motoblur.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign