TomTom GO 750 Traffic i GO 950 Traffic

Autor: Piotr Szabla, 01 czerwca 2010 19:54:54
TomTom, wiodący światowy dostawca przenośnych rozwiązań nawigacyjnych, przedstawia najnowszą ofertę serii GO x50. Nawigacje TomTom GO 750 Traffic i GO 950 Traffic teraz z dwuletnią, darmową usługą Map Update Service.

Dwuletnia usługa Map Update Service pozwala na aż
8 darmowych aktualizacji najnowszych map. Wystarczy jedynie podłączyć nawigację TomTom do darmowej aplikacji TomTom HOME i podać kod umieszczony na wewnętrznej stronie pudełka. TomTom HOME automatycznie dokona darmowej aktualizacji mapy.

Urządzenia wyposażone dwuletnią darmową usługę Map Update Service dostępne są na terenie całej Polski w pudełkach oznaczonych specjalną naklejką. Sugerowana cena detaliczna nawigacji TomTom GO 750 Traffic i GO 950 Traffic, to odpowiednio: 999 PLN i 1299 PLN.

TomTom HOME
TomTom HOME to darmowa aplikacja komputerowa do obsługi urządzeń nawigacyjnych TomTom. Jest dostępna do pobrania na www.tomtom.com. Aplikacja pozwala na zarządzanie treścią urządzeń TomTom, pobieranie lub dzielenie się z innymi użytkownikami społeczności TomTom np. Użytecznymi Miejscami (POI) lub nagranymi głosami. Od uruchomienia platformy TomTom HOME w 2008 roku jej użytkownicy pobrali już ponad 12 milionów informacji.


Niezwykła Wydajność
Nowa seria TomTom GO x50 wyznacza trasę na podstawie największej na świecie bazy historycznych pomiarów prędkości. Ta wciąż powiększająca się baza danych zawiera ponad 800 miliardów pomiarów prędkości zebranych na 15 milionach kilometrów dróg w 24 krajach Europy.

W czasie drogi urządzenie TomTom, biorąc pod uwagę zmieniające się warunki na drodze, na bieżąco sprawdza czy jest możliwe wyznaczenie szybszej trasy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii IQ Routes™ i odbiornika RDS-TMC.

Optymalna funkcjonalność
Seria TomTom GO x50 zawiera także po raz pierwszy funkcję obsługiwania urządzenia głosem**. Ponad 100 różnych zadań planowania trasy może być aktywowanych za pomocą poleceń wydawanych głosem. Oznacza to, że kierowca może skupić się wyłącznie na prowadzeniu samochodu i patrzeć cały czas na drogę jednocześnie oburącz trzymając kierownicę. Zdecydowanie podnosi to poziom bezpieczeństwa w czasie podróży. Ponadto TomTom GO x50 posiada udoskonalony głośnik, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku wydawanych przez urządzenie poleceń głosowych.

Seria TomTom GO x50 została wyposażona w uchwyt Active Dock z wbudowanym odbiornikiem RDS-TMC Traffic***. Dzięki temu kierowca w czasie podróży zagranicznych, otrzymuje informacje o natężeniu ruchu, bez potrzeby podłączania dodatkowych kabli.

Dodatkowo, nowe menu zawiera funkcję częstych celów podróży – urządzenie zapamiętuje najczęściej wybierane przez kierowcę adresy dzięki czemu wyznaczenie później tej samej trasy jest szybsze i łatwiejsze. Oprócz tego do menu wyznaczania trasy została dodana funkcja Eco Routes, dzięki której kierowcy mogą wybrać najbardziej ekonomiczną trasę dbając przy tym o środowisko naturalne
i oszczędzając pieniądze.

Zwiększone pokrycie map
Seria TomTom GO x50 zapewnia jeszcze większe pokrycie map, w tym po raz pierwszy Malty, Grecji i Turcji. Ponadto wszystkie urządzenia serii GO x50 oferują technologię Map Share™, która umożliwia użytkownikom nanoszenie poprawek bezpośrednio na urządzeniu TomTom i dzielenie się z nimi z pozostałym członkami społeczności przez TomTom HOME:

• TomTom GO 950 Traffic jest wyposażony w przeinstalowane mapy Stanów Zjednoczonych, Kanady i 47 krajów Europy. Ponadto oferuje technologię EPT (Enhanced Positioning Technology), która zapewnia nieprzerwalność sygnału GPS nawet w czasie jazdy przez tunel.
• TomTom GO 750 Traffic jest wyposażony w mapy 43 krajów Europy.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0