MSI MOA 2010 – Międzynarodowy konkurs podkręcania

Autor: Piotr Szabla, 28 maja 2010 17:53:36
Najbardziej znany na świecie konkurs overclockingu MOA 2010 (Master Overclocking Arena 2010) rozpocznie się już w następnym miesiącu! Firma MSI, renomowany producent płyt głównych oraz kart graficznych połączyła siły ze znanymi portalami związanymi z overclockingiem: HWBOT oraz Futuremark. Razem udostępnią platformę dla wszystkich overclockerów, by mogli rozpocząć walkę o miano najlepszego overclockera na świecie. Konkurs będzie się toczył pod tematem przewodnim pochodzącym z Gwiezdnych Wojen.

Z nieodmiennym oddaniem ekstremalnemu overclockingowi, MSI jest gospodarzem corocznego konkursu MOA, który przyciąga znakomitą rzeszę najlepszych overclockerów, którzy mają okazję zaprezentować swój sprzęt, oraz przede wszystkim umiejętności podkręcania. Przy wykorzystaniu platformy przygotowanej przez portale HWBOT oraz Futuremark, szacuje się, że w 2010 roku MOA przyciągnie ponad 20 tysięcy uczestników z około 100 różnych krajów! Najlepsi uczestnicy online-owego etapu konkursu MOA2010 zostaną zakwalifikowani do ogólnoświatowego finału, który odbędzie się w sierpniu, w Taipei. Spodziewamy się w tym roku bardzo gorącej konkurencji oraz znakomitego poziomu, prezentowanego przez wszystkich uczestników konkursu. Obok prowadzonych on-line kwalifikacji do finału MOA 2010, odbędą się również fizyczne kwalifikacje uczestników, w Paryżu od 26-go czerwca. Mistrzowie overclockingu z 13 europejskich państw zjadą się do tej światowej stolicy jak (się okazuje nie tylko) mody, po 5 biletów na wejście do wielkiego finału.

MOA 2010 Globalne kwalifikacje on-line
HWBOT You’ve Got the Extreme Power!
Czas: 1-30 czerwiec 2010
Metody selekcji: Konkurs podkręcania on-line. Zwycięzca pojedzie na wielki finał do Taipei.
Link: http://hwbot.org/competition/msi_xtreme_power

Futuremark Lords of Overlocking 2010
Czas: 21 czerwiec – 18 lipiec 2010
Metody selekcji: konkurs pomiędzy dywizjami z Europy, Azji i Ameryki. Dwóch czołowych uczestników zakwalifikowanych zostanie na wielki finał MOA 2010
Link: http://www.futuremark.com/

MOA 2010 : Kwalifikacje europejskie
Czas: 26-27 czerwiec 2010
Metody selekcji: drużyny z 13 europejskich państw w Europie będą walczyć między sobą o 5 miejsc w globalnym finale w Taipei.
Lokalizacja: Paryż, Francja

Wielki, międzynarodowy finał MOA 2010
Czas: sierpień, 2010
Lokalizacja: Taipei, Taiwan

Oprócz nagród, które są przewidziane dla wielkich finalistów MOA, organizator przewidział również inne nagrody, dla tych, którzy wezmą udział w etapie konkursu rozgrywanym on-line. Począwszy od 1 czerwca, każdy, kto prześle swoje zdjęcie, związane z tematyką Gwiezdnych Wojen, otrzyma specjalny gadżet z limitowanej edycji MOA 2010. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej MOA 2010 pod adresem internetowym: www.msi-moa.com.

O konkursie MOA

Masters Overclocking Arena (w skrócie MOA) jest idealnym miejscem wykazania się dla wszystkich entuzjastów overclockingu z całego świata. Organizator – firma MSI – zaprasza do udziału w konkursie wszystkich znawców tematu, by wykazali się swoimi umiejętnościami on-line.. Na zawodnikach skupia się uwaga wszystkich znaczących mediów oraz osób związanych z podkręcaniem. Niejednokrotnie padają również rekordy, które na stałe są już zapisane w przebieg MOA.

MSI ma swój znaczący udział w rozwoju technik ekstremalnego overclockingu. Organizuje nie tylko wszystkim znany konkurs podkręcania MOA, lecz również szereg mniejszych, prowadzonych głównie on-line konkursów podkręcania. Jednak to MOA jest głównym elementem walki, pomiędzy najpotężniejszymi overclockerami, wyposażonymi w sprzęt z najwyższej półki i przełamującymi światowe rekordy, jakby to była bułka z masłem. Bazując na doświadczeniach poprzednich edycji konkursu: MOA Roman Arena 2008, MOA IT Olympics 2009, MOA 2010 Gwiezdne Wojny będzie przeprowadzony przy współpracy z takimi portalami jak HWBOT oraz Futuremark, by umożliwić udział w konkursie uczestnikom pochodzącym ze wszystkich zakątków świata. Bez wątpienia MOA 2010 zapowiada się widowiskowym i wyzwalającym wiele emocji polem walki najlepszych overclockerów z całego świata.

Źródło:
Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign