Płyta główna GIGABYTE GA-870A-UD3 otrzymała certyfikat SuperSpeed USB

Autor: Piotr Szabla, 25 maja 2010 19:18:15
Płyta główna GIGABYTE GA-870A-UD3 jako pierwsza na świecie platforma obsługujące procesory AMD otrzymała certyfikat SuperSpeed USB przyznawany przez USB Implementers Forum (USB-IF).

Wśród producentów płyt głównych GIGABYTE posiada obecnie najwięcej modeli z USB 3.0 wyróżnionych tym właśnie znakiem. Do tej pory certyfikat otrzymały platformy GIGABYTE bazujące na chipsetach Intel X58 oraz Intel P55.

GIGABYTE jest pierwszym producentem, który zastosował standard USB 3.0 na platformach dla procesorów AMD już w listopadzie ubiegłego roku. Szybka implementacja cieszących się popularnością złączy w nowym standardzie, pozwoliła firmie sprzedać ponad milion płyt głównych z USB 3.0 już w pierwszym kwartale 2010 roku. Oznacza to, że jedna na trzy platformy z interfejsem USB 3.0 jest zbudowana w oparciu o płytę główną GIGABYTE.

Więcej informacji na temat prezentowanej płyty głównej oraz innych produktów firmy GIGABYTE można znaleźć na stronie: www.gigabyte.pl
Wszystkie produkty GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0