SASMSUNG I SES ASTRA BĘDĄ WSPÓLNIE PROMOWAĆ 3D TV

Autor: Piotr Szabla, 28 kwietnia 2010 11:35:46
Firmy SES ASTRA i Samsung Electronics ogłosiły plan rozpoczęcia wspólnej promocji telewizji 3D. W ramach umowy o współpracy, Samsung wesprze firmę SES Astra w przygotowaniu kontentu na potrzeby promocyjnego kanału 3D, który wystartuje 4 maja br. Niekodowany kanał satelitarny Astry, nadawany na pozycji 23,5°E będzie dostępny w punktach sprzedaży telewizorów 3D.

– Nowy, demonstracyjny kanał 3D pokazuje ogromne zalety satelitarnej transmisji wysokiej jakości telewizyjnego sygnału 3D oraz umacnia SES Astra w roli lidera innowacji w technologiach nadawania. Jesteśmy dumni z partnerstwa z Samsung i przekonani o tym, że telewizja 3D stanie się kolejnym kamieniem milowym w dziedzinie domowej rozrywki – powiedział Ferdinand Kayser, Prezes i CEO w SES Astra.– Jako pierwszy producent oferujący urządzenia 3D na rynku konsumenckim, Samsung stoi na czele dokonującej się trójwymiarowej rewolucji. Dzięki współpracy z SES Astra, Samsung będzie również pierwszym producentem elektroniki, który zaprezentuje nadawany na bieżąco kontent 3D za pośrednictwem darmowego kanału promocyjnego, prezentując pełnię możliwości innowacyjnych rozwiązań w technologii 3D. Treści, które dostarczamy na potrzeby nowego kanału 3D Astry, pozwolą konsumentom poczuć pełen potencjał telewizji w trzech wymiarach – dodał SH Shin, Prezes i CEO Samsung Electronics Europe.

Premierę nowego kanału Astry w 3D zaplanowano na 4 maja br., podczas targów ANGA Cable w Kolonii. Szczegóły dotyczące transmisji nowego kanału zostaną podane wkrótce.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0