Firma Acer rozszerza gwarancję międzynarodową (ITW)

Autor: Piotr Szabla, 01 marca 2010 15:45:16
Stajemy się coraz bardziej mobilni. Podróżujemy, aby zdobywać wykształcenie, w sprawach służbowych oraz dla przyjemności i w większości przypadków zabieramy ze sobą laptopa. Z tego powodu komputery są w coraz większym stopniu narażone na uszkodzenia, jak również rośnie zapotrzebowanie na pomoc w czasie zagranicznych podróży.

Firma Acer zawsze wsłuchuje się w potrzeby użytkowników i dążący do oferowania im efektywnych i satysfakcjonujących usług. Dlatego, uwzględniając zwiększającą się mobilność użytkowników, podjęła decyzję o bezpłatnym rozszerzeniu gwarancji międzynarodowej.

Dotychczas użytkownicy mogli korzystać z międzynarodowej gwarancji Acer, gdy ich pobyt zagranicą nie trwał dłużej niż 3 miesiące. Oznaczało to, że z gwarancji międzynarodowej korzystały głównie osoby podróżujące służbowo. Teraz okres ważności gwarancji międzynarodowej Acer został wydłużony do 12 miesięcy, dzięki czemu usługa ta staje się dostępna dla szerszej grupy osób.

Wydłużony okres gwarancyjny sprawia, że ochrona obejmuje też osoby wyjeżdżające na zagraniczne studia, a także profesjonalistów przebywających przez dłuższy czas w innych krajach.

Nieustannie dążąc do zapewniania coraz lepszej obsługi klientów, firma Acer rozbudowuje sieć autoryzowanych punktów serwisowych wykonujących naprawy w ramach gwarancji międzynarodowej w Chinach, na Tajwanie, w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, także w regionie Azji i Oceanii.
Ostatnio sieć serwisowa Acer zwiększyła się o 38 punktów na całym świecie: 21 w Chinach, 4 na Tajwanie, 10 w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz 3 w regionie Azji i Oceanii.

Gwarancja międzynarodowa ITW jest uzupełnieniem lokalnej gwarancji obejmującej produkty Acer i nie obowiązuje w kraju sprzedaży. Oznacza to, że w ramach gwarancji międzynarodowej, notebooka Acer kupionego w Seulu można naprawić podczas podróży służbowej do USA lub podczas pobytu na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver.

Źródło:
Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0